ایستگاه خبر

کارورا برنده اولین مزایده پاراچین کوساما شد

تیم کوساما در ۲۲ ژوئن ۲۰۲۱ از طریق حساب توییتر‌ی‌اش اعلام کرد که کارورا (KAR) برنده اولین مزایده پاراچین کوساما (KSM) شناخته شده است. این تیم می‌گوید بیش از ۱۵۰۰۰ شرکت‌کننده توکن‌های KSM خود را به نفع کارورا قفل کرده‌اند.

کارورا (KAR) اولین پاراچین کوساما شد

ماه‌ها تلاش و فداکاری تیم کارورا سرانجام به ثمر نشست، زیرا این پروژه در حال حاضر برنده مزایده پاراچین کوساما شده است و پایه‌های محکمی برای راه‌اندازی محصول خود در شبکه ایجاد می‌کند.

کارورا با هدف ایجاد انقلابی در DeFi

برای کسانی که آگاهی ندارند، کارورا (KAR) توسط بنیاد Acala ایجاد شده و هدف آن توسعه یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز قوی (DeFi) در کوساما است. هنگامی که کارورا راه‌اندازی شود، اعضای اکوسیستم آن از انبوهی از پیشنهادات DeFi، از جمله صرافی‌های سریع و مقرون به صرفه، خرید سهام، استخراج نقدینگی و موارد دیگر بهره‌مند می‌شوند.

در حالی که کلاهبرداری با سرعت نگران‌کننده‌ای در فضای DeFi در حال افزایش است، کارورا قطعاً بستری قابل اعتماد را به سرمایه‌گذاران ارائه می دهد که از طریق آن از مزایای فضای مالی غیرمتمرکز بهره‌مند خواهند شد، زیرا این پلتفرم توسط نهادها و اشخاص معتبر و مشهوری مانند Coinbase Ventures پشتیبانی می‌شود.

قابل ذکر است، اعتماد سرمایه‌گذاران به پروژه کارورا در حال حاضر بسیار محکم است. حمایت گسترده‌ای که کارورا از اعضای Cryptoverse در رویداد وام خود دریافت کرد، اثباتی بر این ادعاست.

در زمان انتشار خبر، توکن KSM در حدود ۱۷۵.۴۰ دلار معامله می‌شود ، و سرمایه‌ بازار آن طبق داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)  ۱.۵۱ میلیارد دلار است.

 

پیشنهاد مطالعه:‌ دیفای (defi) چیست و چه کاربردهایی دارد

 

Source

https://coiniran.com/?p=46192
دکمه بازگشت به بالا