ایستگاه خبر

بزرگترین ورودی سرمایه روزانه، سان 150,000 اتر در لیدو فایننس استیک کرد

پلتفرم استیکینگ مالی غیرمتمرکز لیدو فایننس (Lido Finance)  اخیراً بزرگترین ورودی روزانه سپرده خود را ثبت کرده است. این اتفاق به لطف بنیانگذار ترون، جاستین سان، که 150000 ETH روی پلتفرم استیکینگ لیکوییدیتی سرمایه‌گذاری کرد، به وقوع پیوست.

جاستین سان 200000 ETH در لیدو استیک کرد

شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Lookonchain برای اولین بار در توییتر از این رکورد خبر داد. بر اساس این توییت، جاستین سان در چهار تراکنش جداگانه 150100 ETH در لیدو سرمایه‌گذاری کرد. در آن زمان، اتر استیک‌شده 240 میلیون دلار ارزش داشت. داده‌های DeBank نشان می‌دهد سان، که در هیئت مشاوران Huobi Global صرافی کریپتو نیز شاغل است، از آن زمان 50000 ETH دیگر در این پلتفرم به اشتراک گذاشته است که مجموع اترهای سپرده‌گذاری شده او را به 200100، به ارزش بیش از 320 میلیون دلار، می‌رساند.

کیف پول مرتبط با جاستین سان در حال حاضر 37.9 میلیون دلار ETH و 4.8 میلیون ZRX دارد. سان همچنین در پلتفرم وامدهی نسخه دوم آوه 40.1 میلیون USDT و 11.6 میلیون USDC دارد.

لیدو فایننس در توییتر در مورد نقطه عطف مهم این پلتفرم جزئیاتی را بیان کرد: مقدار اترهایی که سان در این پلتفرم سپرده‌گذاری یک ویژگی ایمنی پروتکل به نام محدودیت نرخ سهام ایجاد می‌کند.

این رکورد باعث شد که قیمت توکن بومی لیدو دائو (LDO) بیش از 11 درصد افزایش یابد. توکن LDO در حال حاضر با قیمت 3.05 دلار معامله می‌شود که 8.9 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. تحولات اخیر همچنین منجر به افزایش 30 درصدی حجم معاملات روزانه توکن برای مدت کوتاهی شده است.

 

پیشنهاد مطالعه: استیک کردن چیست؟ (Staking) استیکینگ ارز دیجیتال به زبان ساده!

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا