ایستگاه خبر

سناتور جمهوری خواه سابق، متهم ردیف اول پروژه اسکم رمز ارزی

دادگاه فدرال در تگزاس برای سناتور سابق ایالت واشنگتون به اتهام رهبری یکی از پروژه‌های اسکم در دنیای رمز ارزها، پروژه  Meta one قرار وثیقه صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری کوین‌تلگراف، قاضی رابرت پیتمن بعد از شنیدن گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار حکم درخواست قرار وثیقه برای سناتور جمهوری‌خواه پیشین ایالت واشنتگن آقای دیوید اشمیت و همکار نزدیکش رابرت دونالپ را صادر کرده است. این جلسه به علت شیوع بیماری کرونا ویروس به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شده بود. نیکل باودلر متهم ردیف سوم در این پروژه رمز ارزی اسکم است که دادگاه برای او قرار وثیقه صادر نکرده است.

صدور این قرار وثیقه بخشی از پروژه کمیسیون بورس و اوراق بهادار جهت بررسی پروژه  Meta one است. این پروژه که توسط دیوید اشمیت رهبری می‌شد، به سرمایه‌گذاران خود وعده داده بود که ۱ میلیارد دلار پشتیبان مالی این پروژه در صنعت هنرهای زیبا سرمایه‌گذاری می‌شود. این پروژه اما هیچ کارکرد واقعی نداشت. در اواسط ماه مارس دادگاه اموال رمز ارزی این پروژه را بلاک کرد و طرح شکایت از مدیران آن را پایه‌ریزی نمود. تا آن زمان اما آنها ۴.۳ میلیون دلار سرمایه از مردم جمع کرده بودند.

https://coiniran.com/?p=38367
دکمه بازگشت به بالا