ایستگاه خبر

جی‌پی مورگان به دنبال یک مؤسسه‌ی پایاپای کریپتو است

فوربس روز دوشنبه با استناد به صحبت‌های یکی از مدیران ارشد جی‌پی مورگان (JP Morgan)، که نمی‌توان نام وی را فاش کرد، گزارش داد این غول بانکداری آمریکا به دنبال کار با یک مؤسسه‌ی پایاپای کریپتو برای افزودن نقدینگی به بازار است.

وی گفته است: «ما برای رسیدن به این نقدینگی اساساً به یک مؤسسه‌ی پایاپای کریپتو نیاز خواهیم داشت. پس از آن، بانک‌ها نقدینگی خود را به آن منتقل می‌کنند.»

مؤسسات پایاپای به‌عنوان واسطه‌ای بین خریداران و فروشندگان در بازارهای مالی عمل می‌کنند. آنها معاملات را تأیید می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که هم خریداران و هم فروشندگان به تعهدات قراردادی خود احترام می‌گذارند. این مدیر ارشد جی‌پی مورگان گفت برای جلوگیری از مشکلات نقدینگی که پلتفرم رابین هود با آن روبرو شده است، به مؤسسات پایاپای کریپتو نیاز داریم.

ماه گذشته، رابین هود مجبور شد خرید سهامی مانند GameStop را ظاهراً به دلیل مشکلات نقدینگی محدود کند. تنها چند ساعت پس از محدودیت‌ها، شرکت یک میلیارد دلار از سرمایه‌گذاران موجود به‌دست آورده بود.

مدیر عامل جی‌پی مورگان، گری چان، مشاور مؤسسه‌ی پایاپای کریپتو برای Revolution Populi است که گفته می‌شود در حال جمع‌آوری بودجه به منظور ساخت یک مؤسسه‌ی پایاپای مبتنی بر بلاکچین است.

 

پیشنهاد مطالعه: چرا حجم سرمایه الزاما به معنای نقدینگی بالای یک رمزارز نیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=44674
دکمه بازگشت به بالا