ایستگاه خبر

JPMorgan: احتمال انتقال ششصد میلیارد دلار سرمایه به بیت کوین

بانک سرمایه‌گذاری JPMorgan Chase معتقد است که ممکن است بیت کوین (BTC) در آینده 600 میلیارد دلار ورودی سرمایه داشته باشد. این امر پس از خرید 100 میلیون دلار MassMutual در هفته گذشته BTC انجام می‌شود. همانطور که بلومبرگ گزارش کرده است، تحلیلگران معتقدند تقاضا در بین مؤسسات در حال افزایش است.

احتمال ورود 600 میلیارد دلار به بیت کوین
MassMutual، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های بیمه در ایالات متحده 100 میلیون دلار در BTC سرمایه‌گذاری کرده است و اکنون این شرکت حدود 100 میلیون دلار BTC در اختیار دارد.

پیشتر شرکت MicroStrategy بیش از 41000 BTC خریداری کرد و اعلام کرد که مایل است حتی حضور خود را در این بازار بیشتر کنند. این موضوع نشان می‌دهد که علاقه زیادی از سوی شرکت‌ها برای پیوست به بازار کریپتو وجود دارد.

علاوه بر این‌، این آمار نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران ثروتمند نیز می‌خواهند BTC را در سبد سهام خود داشته باشند. استراتژیست‌های JPMorgan Chase بر این باورند که حتی اگر سرمایه‌گذاران بزرگتر سرمایه خود را به بازار کریپتو منتقل کنند، در حال حاضر نشان‌دهنده تغییر در روش بررسی بیت کوین و رمزارزها از سوی مؤسسات است.

|| بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاری در بازار رمز ارز ها با نگاه بلند مدت ||

درباره تصمیم اخیر MassMutual برای خرید BTC، استراتژیست JPMorgan اظهار داشت:

«خریدهای MassMutual در بیت کوین نشان‌دهنده یک نقطه عطف دیگر در پذیرش بیت کوین توسط سرمایه‌گذاران نهادی است، می‌توان تقاضای بالقوه‌ای را که ممکن است طی سال‌های آینده اتفاق بیفتد مشاهده کرد زیرا سایر شرکت‌های بیمه و صندوق‌های بازنشستگی از MassMutual پیروی خواهند کرد.»

لازم به ذکر است که در ماه‌های اخیر، بیت کوین توانست به بالاترین رکوردهای خود برسد. اگرچه تنها چند دلار از ارزش کل قفل‌شده‌اش پیشی گرفت، اما بازار برای BTC و سایر رمزارزها همچنان صعودی است.

در زمان انتشار این خبر، سرمایه بیت کوین حدوداً‌ 355 میلیارد دلار است. علاوه بر این، در 24 ساعت گذشته‌، بزرگترین رمزارز جهان 1.10٪ سود داشته است.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا