ایستگاه خبر

JP Morgan بیتکوین خرید، قیمت ۲۰ درصد افزایش یافت

Morgan غول بانکی جهانی، با خرید ۱۹,۱۰۲ سهام بیتکوین در Swedish Nasdaq ETN، معادل حدود ۹۵ بیتکوین به ارزش تقریبی نیم میلیون دلار را معامله کرد.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط  ETN، حداقل تا این لحظه (۱۶ سپتامبر)، آنها همچنین نزدیک به ۹۰۰۰ سهم را فروختند. به بیانی دیگر ظاهراٌ درحدود ۴۰ بیتکوین را برای خود باقی نگه داشتند.

jpmorgan buys bitcoins

JP Morgan  سهام بیتکوین را از طریق ETN خرید

 

در این مرحله مشخص نیست که آیا این بانک به عنوان کارگزار عمل کرده و یا کوین ها را جهت سرمایه گذاری و ایجاد حصاری برای محافظت از خود در مقابل زیان های احتمالی خریداری می کند، زیرا بیتکوین یک دارایی بدون وابستگی به سایرین بوده و برای مقاصد سرمایه گذاری های متنوع ، سودمند و کارا می باشد.

با این وجود، این خرید فقط چند روز پس از اینکه Jamie Diamon گفت که او هرکسی در داخل شرکتش اقدام به معامله بیتکوین کند را اخراج خواهد کرد و ممکن است به طور کامل منجر به کنار گذاشتن مدیرارشد اجرایی، یا نادیده گرفتن او توسط بانک و شاید انتظار برای بازنشستگی وی شود، صورت پذیرفته است.

ما نمی دانیم کدام یک از موارد بالا اعمال می شود، اما آنچه که می دانیم این است که دخترش توصیه او را نمی پذیرد. در واقع، هیچ یک از اعضای بانک او که یک عضو اصلی Ethereum Enterprise Alliance می باشد، نخواهند پذیرفت.

Amber Baldet، یکی از افراد نسل جدید بانک داران که پیشتازِ تلاش های مرتبط با بلاکچین در JP Morgan می باشد، دیدگاه های Diamon را با یک شانه بالا انداختن پاسخ داد.

amber baldet

Amber Badlet  با پروژه های Quarum، یک اتریوم مبتنی بر بلاکچین خصوصی به همکاری می پردازد

 

به طو کلی صحبت در مورد موضوع ورود نسل تازه و کنار گذاشتن کامل نسل قبلی، به عنوان سوال از کجا مطرح شده است. Hayek می گوید:

” احتمالاٌ نسل قبلی بانک داران به طور کامل ناتوان از تصور چگونگی اداره این سیستم جدید خواهند بود، از این رو عملاٌ به طور یک صدا به دنبال رد و عدم پذیرش آن می باشند. اما این مخالفتِ قابل پیش بینی آنها به عنوان فعالین مجرب و کار کُشته در این عرصه، نباید باعث ایجاد ترس و جلوگیری از فعالیت ما شود. همچنین من متقاعد شده ام که اگر فرصتی به نسل جدید بانک داران جوان داده شود، آنها به سرعت به دنبال توسعه تکنیک های جدید برای ایجاد اَشکال نوین بانکداری خواهند رفت که نه تنها بی خطر، بلکه نسبت به وضعیت موجود برای تمام جامعه نیز سودمند تر خواهند بود.”

بیتکوین

داده های ETN در مورد خرید های بیتکوین در ۱۵ سپتامبر

 

کاملاٌ به وضوح مشخص است که نسل جوانِ بانک داران، منتظر رسیدن Jamie Diamon  به سن بازنشستگی نمی باشند، زیرا حتی Goldman Sachs نیز در این بازی و رقابت حضور دارد و به سرمایه گذاران خود می گوید دیگر  قادر نیستند برای مدت طولانی بیتکوین را نادیده گرفته و آن را به رسمیت نشناسند.

به همین دلیل ممکن است  Diamon  دیگر به سادگی نتواند در داخل هر چیزی که در شرکت خودش اتفاق می افتد سَرَک بکشد و اعمال نظر بکند و به احتمال زیاد  قادر به تصور چگونگی عملکرد این امکان درخشان و یا ترکیب آن با خدماتی که خود ارائه می دهند، نخواهد بود.

واقعاٌ این فرد ۶۱ ساله  قادر به درک این موضوع نمی باشد که احتمالا باید به زودی نقش و وظیفه خود را به یک فرد بسیار جوان تر مُحول خواهد کرد. پیشنهاد ما برای این جایگزینی،  دختر نابغه خود او می باشد.

“من نمی گویم بیتکوین را به شکل اعتباری قرض بگیرید و بعد ۱۰۰,۰۰۰ دلار بیتکوین پیش از سقوط ارزش آن به فروش برسانید.”   Jamie Diamon سپس اضافه می کند: “این نصیحتی نیست که شما باید انجام دهید. دختر من بیتکوین را خرید، و ارزش بیتکوین بالا رفت و اکنون فکر می کند که یک نابغه است.”

 بیتکوین

 نمودار صعود استراتوسفریک بیتکوین

 

او  سه دختر دارد، یکی از آنها گزارشگراست و Diamon  خرید بیتکوین توسط این دخترش را کاملا تکذیب کرده است. دختر دیگرش در صنایع مرتبط با سلامت، فعال و مشغول به کار می باشد. بنا براین ما فکر می کنیم که حق با ما است و فقط یکی از این سه دختر در این زمینه فعال می باشد.

Julia Diamon، یک فارق التحصیل هاروارد که طی شش سال اخیر در Capital Markets at Allen & Company یک نوع بانک سرمایه گذاری مشتریان تخصصی مشغول به کار می باشد.

یک فرد ۲۹ ساله به نظر بالغ  وبا اندوخته تجربه فراوان که بسیار علاقه مند به این فضا است، شاید می تواند نمونه ای از نسل جدید بانک داران نیز باشد. این ها اشخاصی هستند که ما به دنبالشان می گردیم، خصوصا به این دلیل که از بسیاری جهات  عهده دار مسئولیت می باشند و به زودی به طور کامل مسئولین اجرایی  در اداره این جهان خواهند شد.

 

 

ETN: اطلاعات مبادله شده در صرافی

Swedish Nasdaq: بورس سهام و صرافی استکهلم سوئددیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.source : trustnodes

https://coiniran.com/?p=8226
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x