ایستگاه خبر

جان مک‌آفی از داخل زندان اسپانیا رمزارز تولید می‌کند

جان مک‌آفی جزئیات زیادی در مورد زندگی خود در زندان اسپانیا و احتمال استردادش به آمریکا به اشتراک گذاشته است. او ضمن نوشتن توییتی مبنی بر اینکه زندان‌های اسپانیا در مقایسه با زندان‌های غیرانسانی آمریکا مثل هتل هیلتون هستند، ادعا می‌کند که کنترل پروژه رمزارزهایش را دوباره به دست آورده است.

اگرچه مک‌آفی از طرف کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برای پمپاژ توکن‌ها متهم شده است، اما هنوز در حال پمپاژ رمزارز ناشناس خود است. وی از زندان تایید کرد که Ghost تنها پروژهٔ رمزارزی است که او در حال حاضر با آن درگیر است. وی با یادآوری اینکه در ماه آگوست پروژه را به دلیل اشتباهات مدیریت رها کرده بود، تصریح کرد:

«من دوباره کنترل توسعه Ghost را در دست گرفتم. درگیری من با مدیریت به پایان رسیده است. به زودی یک استیبل کوین خصوصی منتشر خواهیم کرد که عصر جدیدی را در معاملات رمزارزها رقم خواهد زد. هزینه تراکنش‌ها بین تمام دارندگان Ghost تقسیم خواهد شد.»

او همچنین افزود: «زمانی که ارزپایدار خصوصی ما منتشر شود، انقلابی در معاملات رمزنگاری خواهد بود. من مدیران توانمندی دارم و مرتباً از زندان ارتباط برقرار می‌کنم. کار من با Ghost حول توسعهٔ اولین استیبل کوین خصوصی جهان خواهد بود. بعداً یک بلاکچین خصوصی و پایدار جدید هم خواهیم داشت. دارندگان Ghost سود کارمزد معاملات ارز پایدار را به اشتراک خواهند گذاشت.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=41790
دکمه بازگشت به بالا