ایستگاه خبر

جان بولینگر در تویتی در مورد کف قیمت بیت کوین می‌گوید!!

جان بولینگر (John Bollinger) که یک تریدر کهنه‌کار است، در تویت اخیر خود در مورد قدرت پیش‌بینی اندیکاتور خود صحبت کرده است که ظاهرا اندیکاتور او مدت‌ها قبل از تویت ایلان ماسک (Elon Musk)، حرکت صعودی بیت کوین را پیش‌بینی کرده است. به نظر می‌رسد که این اندیکاتور این بار یک کف W کامل را برای بیت کوین نشان می‌دهد.

Bollinger Bands یک اندیکاتور ترید است که برای تشخیص کف‌های W قبل از حرکات صعودی و قله‌های M قبل از حرکات نزولی مفید است. کف بیت کوین در ۲۱ ژانویه خارج از باند پایین‌تر این اندیکاتور بود اما کف قیمت این رمز ارز در ۲۷ ژانویه عملا در داخل باند پایین‌تر است.

معمولا چنین اطلاعاتی نشان از آن دارند که یک حرکت صعودی عظیم در راه است و این دقیقا چیزی است که در ۲۹ ژانویه اتفاق افتاد. ایلان ماسک در این روز بیت کوین را به بیوی خود اضافه کرد و باعث ایجاد یک حرکت صعودی بزرگ شد. بازار سهام اینک یک فروش شدید را تجربه می‌کند که سقوط بازار سهام احتمالا حرکت صعودی بیت کوین را نیز تضعیف کند. حرکات اخیر بیت کوین به صورتی بوده است که اینک نوسانات این رمز ارز به بالاتر از سطح متوسط خود رسیده است.

وقایع بعد از پنج‌شنبه سیاه نشان داده است که بیت کوین تا حدود زیادی به بازار بورس و بازار‌های سنتی وابسته است و زمانی که بازاری مانند بازار بورس با سقوط مواجه شود، قیمت بیت کوین هم کاهش پیدا می‌کند. البته بیت کوین به مرور زمان باید از این رابطه خارج شود و مسبر خود را برود. نظر شما چیست؟ نظرات اخیر جان بولینگر را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43460
دکمه بازگشت به بالا