ایستگاه خبر

جیم راجرز: بیت کوین در حباب است و ارزش آن به صفر خواهد رسید

در کنار میلیاردرهایی مانند وارن بافت و جورج سوروس، راجرز یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران جهان به حساب می آید. او فکر می‌کند ارزش رمزارزها سرانجام به صفر می‌رسد و ناپدید می‌شوند. این تاجر و سرمایه‌گذار که در اوایل سال 2017 هم گفته بود بیت کوین در حباب است، اخیراً ادعا کرده که تمام رمزارزها سرانجام از بین خواهند رفت.

جیم راجرز در مصاحبه‌ای با AAA dot در تاریخ 19 ژوئن، اظهار داشت: ارزش رمزارزها از جمله بیت کوین (BTC) سرانجام رو به کاهش خواهد رفت و به صفر خواهید رسید.

راجرز به AERA dot گفت: «کسانی که از کریپتو استفاده می‌کنند تصور می‌کنند که باهوش‌تر از دولت‌ها هستند. من فکر می‌کنم سرانجام رمزارزها از بین می‌روند، و این موضوع ربطی به نیروی مسلح قدرت دولت‌ها ندارد.»

بین افزایش و کاهش قیمت رمزارزها و دولت‌هایی که اقتدارگرایانه عمل می‌کنند، همبستگی اثبات‌نشده‌ای وجود داشته است. در تاریخ 1 ژوئن، هنگامی که دونالد ترامپ دستور متفرق کردن افرادی را  داد که مسالمت آمیز در نزدیکی مناطق کاخ سفید اعتراض می‌کردند، قیمت بیت کوین بیش از 8 درصد افزایش یافت.

کریپتو فقط قمار است
Cointelegraph در نوامبر سال 2017 گزارش داد که راجرز گفت بیت کوین در حباب به نظر می‌رسد. این گفته راجرز پیش از دسامبر 2017 بود که بیت کوین به بالاترین قیمت خود یعنی بیش از 20،000 دلار  رسید.

«[…] رمزارزها تا همین چند سال پیش وجود نداشتند، اما در چشم‌برهم‌زدنی 100 و 1000 برابر با ارزش‌تر شدند. این یک حباب واضح است و من قیمت‌ها را واقعی نمی‌دانم. رمزارزها برای سرمایه‌گذاری مناسب نیستند و فقط قمارند.»

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا