ایستگاه خبر

جیم راجرز: بیت کوین در حباب است و ارزش آن به صفر خواهد رسید

در کنار میلیاردرهایی مانند وارن بافت و جورج سوروس، راجرز یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران جهان به حساب می آید. او فکر می‌کند ارزش رمزارزها سرانجام به صفر می‌رسد و ناپدید می‌شوند. این تاجر و سرمایه‌گذار که در اوایل سال ۲۰۱۷ هم گفته بود بیت کوین در حباب است، اخیراً ادعا کرده که تمام رمزارزها سرانجام از بین خواهند رفت.

جیم راجرز در مصاحبه‌ای با AAA dot در تاریخ ۱۹ ژوئن، اظهار داشت: ارزش رمزارزها از جمله بیت کوین (BTC) سرانجام رو به کاهش خواهد رفت و به صفر خواهید رسید.

راجرز به AERA dot گفت: «کسانی که از کریپتو استفاده می‌کنند تصور می‌کنند که باهوش‌تر از دولت‌ها هستند. من فکر می‌کنم سرانجام رمزارزها از بین می‌روند، و این موضوع ربطی به نیروی مسلح قدرت دولت‌ها ندارد.»

بین افزایش و کاهش قیمت رمزارزها و دولت‌هایی که اقتدارگرایانه عمل می‌کنند، همبستگی اثبات‌نشده‌ای وجود داشته است. در تاریخ ۱ ژوئن، هنگامی که دونالد ترامپ دستور متفرق کردن افرادی را  داد که مسالمت آمیز در نزدیکی مناطق کاخ سفید اعتراض می‌کردند، قیمت بیت کوین بیش از ۸ درصد افزایش یافت.

کریپتو فقط قمار است
Cointelegraph در نوامبر سال ۲۰۱۷ گزارش داد که راجرز گفت بیت کوین در حباب به نظر می‌رسد. این گفته راجرز پیش از دسامبر ۲۰۱۷ بود که بیت کوین به بالاترین قیمت خود یعنی بیش از ۲۰،۰۰۰ دلار  رسید.

«[…] رمزارزها تا همین چند سال پیش وجود نداشتند، اما در چشم‌برهم‌زدنی ۱۰۰ و ۱۰۰۰ برابر با ارزش‌تر شدند. این یک حباب واضح است و من قیمت‌ها را واقعی نمی‌دانم. رمزارزها برای سرمایه‌گذاری مناسب نیستند و فقط قمارند.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=39613
دکمه بازگشت به بالا