ایستگاه خبر

فروشگاه بزرگ اینترنتی Rakuten بازار NFT خود را راه‌اندازی نمود!

شرکت بزرگ تجارت الکترونیکی ژاپنی Rakuten در بیانیه‌ای رسمی از راه‌اندازی بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) خود به‌نام «Rakuten NFT» خبر داد. در بیانیه‌ی فوق به افزودن قابلیت‌های جدیدی از قبیل خدمات همتا-به-همتا (P2P) برای ایجاد و فروش توکن‌های NFT به این پلتفرم در سال ۲۰۲۳ اشاره شده است.

در متن این بیانیه‌ی رسمی آمده است:

«Rakuten NFT خدماتی برای تسهیل دسترسی کاربران به طیف وسیعی از حوزه‌های تجاری ازقبیل کالاهای ورزشی، سرگرمی، موسیقی و انیمیشن را ارائه می‌دهد. ویژگی منحصربه‌فرد دیگر این بازار فراهم‌سازی امکانات لازم برای توسعه‌ی سایت‌های شخصی (بومی) ایجاد و فورش NFT برای کاربران دارای IPهای ثابت است. شناسه یا ID راکوتن را می‌توان هنگام خریدها برای دریافت و برخورداری از امتیازات راکوتن (Rakuten Points) استفاده نمود. NFTهای خریداری شده قابلیت این را دارند تا به مجموعه‌ی شخصی صفحه‌ی کاربری خریداران اتقال یافته و یا برای فروش مجدد فهرست شوند.»

شرکت Rakuten طی ۱۲ ماه گذشته به‌بررسی کسب‌وکارهایی پرداخته است که بازارهای NFT خود را عرضه کرده‌اند. صرافی‌هایی مانند Coinbase ،FTX ،Crypto.com و بسیاری دیگر پلتفرم‌های انحصاری NFT خود را برای کاربران توسعه داده‌اند. باید درنظر داشت که Rakuten در این مسیر باید با سایر بازارهای معروف NFT همچون Opensea ،Rarible ،Looksrare و Magic Eden به‌رقابت بپردازد.

فروشگاه بزرگ اینترنتی Rakuten بازار NFT خود را راه‌اندازی نمود!

بازار Rakuten عرضه‌کننده‌ی NFTهای رسمی لیگ فوتبال برتر ژاپن، «J.League»، و مجموعه‌های تلویزیونی خواهد بود

در Rakuten NFT می‌توان مجموعه‌هایی که به انیمه‌های Ultraman و تصویرسازی‌ هنرمند معروف یعنی Hiroshi Kurogane را نیز مشاهده کرد. در رونمایی‌های جدید می‌توان انتظار حضور آیتم‌های مربوط به شرکت Asahi ،Daiki Sound Co. و شخصیت‌های انیمه‌ی Tiger & Bunny 2 را نیز داشت.

در انتهای این بیانیه به احتمال ایجاد و فروش NFTهای رسمی بازیکنان لیگ برتر فوتبال ژاپن یعنی «J.League» نیز اشاره شده است.

پیشنهاد مطالعه: بازاریابی NFT: راهنمای گام به گام فروش NFT در بازارهای مختلف

Source

https://coiniran.com/?p=50011
دکمه بازگشت به بالا