ایستگاه خبر

اتریوم در مرحله مرگ و زندگی

اتریوم اخیراً عملکرد بهتری از بیت کوین داشته است و خریداران آن قادرند ETH را به سمت مرز بالای دامنه معاملات خود سوق دهند در حالی که BTC در منطقه ۹۰۰۰ دلاری قرار دارد.

اکنون این رمزارز در برابر فشارهایی که به نظر می‌رسد سطح مقاومت قابل ملاحظه‌ای است، به بالاتر بردن سطح خود ادامه می‌دهد و اینکه آیا خریداران می‌توانند بر آن غلبه کنند یا نه، می‌تواند تعیین کند که آیا به پایین‌ترین نرخ‌ها می‌رسد یا مقاومت بعدی خود را با قیمت ۲۷۵ دلار هدف قرار داده است.

اتریوم در زمان کلان روند صعودی پایدار دارد
در زمان ثبت این خبر، اتریوم با قیمت فعلی خود ۲۴۴ دلار زیر ۱ درصد معاملات را شامل می‌شود. این رمزارز طی ۲۴ ساعت گذشته قدرتمند عمل کرده است.

دیروز، فروشندگان آن را در قیمت پایین ۲۳۷ دلار نگه داشتند که اتفاقاً این یک سطح حمایت اساسی است که در چندین روز و هفته گذشته در چندین نوبت مورد آزمایش و دفاع قرار گرفته است. خریداران به سختی این فشار فروش را به خود جذب کرده و به بالاتر رفتن آن کمک می‌کردند.

تحلیلگران اکنون می‌گویند که این در حال حاضر یک لحظه مهم برای این دارایی دیجیتال است. روند بعدی می تواند تا حد زیادی به این بستگی داشته باشد که آیا خریداران می‌توانند سطح مقاومت مهمی را خرد کنند یا خیر؟ عدم انجام این کار احتمالاً منجر به ضررهای عمده خواهد شد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40066
دکمه بازگشت به بالا