ایستگاه خبر

لایت کوین ، سومین بلاکچین باارزش پس از بیت کوین و اتریوم

لایت کوین اکنون با ارزش خرید ۱۰ میلیارد دلار، تبدیل به سومین بلاکچین عمومی شد و Ripple (XRP) را به عقب راند. طبق گزارش ردیاب‌های سکه در ۳ ژانویه LTC بیت کوین و اتریوم را به ترتیب با ۶۳۰ میلیارد و ۹۴ میلیارد دلار دنبال می‌کند.

USDT در جایگاه سوم 
استیبل کوین Tether (USDT) بزرگترین ارز دیجیتال خصوصی است که تا زمان انتشار خبر (۳ ژانویه) ۲۰.۱ میلیارد دلار ارزش دارد. در برابری با USDT ،LTC چهارمین پروژه بلاک چین باارزش است. با این همه، رسیدن Litecoin به پنج کوین برتر، و جایگزین شدن با Ripple (XRP)، چشمگیر است.

طی هفته گذشته، نشانه‌هایی وجود داشت که XRP شرایط خوبی ندارد. به طور خاص، افزایش چشمگیر قیمت LTC و Bitcoin Cash (BCH) را می‌توان با اعلامیه PayPal در اواخر اکتبر مرتبط دانست.

این غول پرداخت گفته بود که از چند پروژه کریپتو از جمله ETH ،BTC ،LTC و BCH پشتیبانی خواهد کرد. در مرحله اول، پی پال به مشتریان آمریکایی امکان می‌دهد این رمزارزها را معامله کنند.

پیشنهادهای ارزش لایت کوین
به دنبال افزایش قیمت بیت کوین، قیمت BCH و LTC نیز به عنوان ارزهای کاملاً معاملاتی افزایش یافت. Litecoin، موقعیت خود را به عنوان یک نقره دیجیتال و البته نه در رقابت با بیت کوین حفظ کرده است.

|| بیشتر بخوانید:‌زندگی نامه چارلی لی (Charlie Lee) خالق لایت کوین (Litecoin) ||

ماه گذشته، چارلی لی، بنیانگذار لایت کوین ، چندین گزاره را به‌عنوان عوامل افزایش اخیر LTC / USD ذکر کرد:

– نقدینگی بالا و در هر مبادله
– پشتیبانی در دستگاه‌های خودپرداز
– ۳۵۰ میلیون کاربر PayPal
– ۱۰۴ میلیون دلار  در صندوق Grayscale LTCN
– ۹۹٪ Skrypt تسلط بر هش ریت
– قابلیت استفاده / حفظ حریم خصوصی MWEB
– هزینه کم و سریع txns
– ۵۰۰ میلیارد دلار + ارزش منتقل شده
– ۹+ سال فعالیت بدون هیچگونه از کار افتادگی

 

Source

https://coiniran.com/?p=42962
دکمه بازگشت به بالا