ایستگاه خبر

برگزاری کارزار جمع‌آوری کمک‌های مالی در قالب پرداخت‌های رمزارزی توسط صلیب سرخ ایتالیا

صلیب سرخ ایتالیا با همکاری کمیته کالی آلبانی و معاضدت پلتفرم Helperbit در پی جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب بیت‌کوین و دیگر رمزارزها هستند تا بتوانند منابع مالی لازم را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا به دست آورند.

قرار است مبالغ حاصله از این پویش خیریه، صرف خرید تجهیزات لازم برای غربالگری و شناسایی مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ شود. گردانندگان این پویش، انتظار دارند بتوانند مبلغ ۱۰ هزار یورو هم برای خریداری تجهیزات زیرساختی جمع‌آوری کنند. بخشی از کمک‌های مالی دریافتی هم برای پرداخت حق‌الزحمه‌های کادرهای پزشکی و درمانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

برونو پیتروسانتی، رئیس کمیته کالی آلبانی می‌گوید در حال حاضر، به‌دلیل هجوم مبتلایان به ویروس کرونای جدید به بیمارستان‌های ایتالیا با کمبود تخت و فضای بیمارستانی روبه‌رو هستیم. وی افزوده است که افزایش تخت‌ها و گسترش فضای میزبانی از بیماران، از جمله اهداف اصلی برگزاری این پویش خیریه است.

این پویش قرار است با همکاری پلتفرم Helperbit انجام شود. Helperbit یک استارتاپ بلاک‌چینی است که بستری را برای تسهیل فعالیت‌های خیرخواهانه و بشردوستانه در اختیار می‌گذارد. پیتروسانتی می‌گوید:

ما بر این باوریم که بیت‌کوین به عنوان یک ابزار نوین پرداخت می‌تواند ما را در دستیابی به یافتن منابع مالی ضروری یاری کند؛ منابعی که در این شرایط حساس و سرنوشت‌ساز بسیار کمیاب شده است.

Source

https://coiniran.com/?p=37581
دکمه بازگشت به بالا