ایستگاه خبر

ایرلند برای اولین‌بار میزبان رویداد حراج عمومی بیت‌کوین خواهد بود

وقتی نام حراجی به میان می‌آید، بیشتر از هر چیزی آثار هنری، کلکسیون‌های ارزشمند، اتومبیل‌های منحصربه‌فرد و اشیای عتقیه به ذهن متبادر می‌شود. با این حال، این رو‌زها می‌توان شاهد به حراج گذاشتن همه چیز از جمله بیت‌کوین‌های توقیف شده بود.

قرار است حراجی ویلسون در اولین رویداد خود برای حراج بیت کوین‌های توقیف شده در جمهوری ایرلند، معادل با ۱۲۵ هزار دلار بیت کوین را زیر چکش حراجی قرار دهد. تمامی بیت کوین های این حراجی توسط دولت فدرال بلژیک در اختیار حراجی ویلسون قرار گرفته است.

این اولین باری نیست که حراجی ویلسون، میزبان برگزاری حراجی رمزارزهای مصادره‌ای است. در واقع این شرکت ایرلندی که بزرگترین حراجی مستقل بریتانیا به حساب می‌آید، پیش‌تر در فوریه ۲۰۱۹ از طریق یکی از شرکت‌های خصوصی در شهر بلفاست اقدام به برگزاری حراجی بیت کوین کرده بود.

در آن هنگام، ۳۱۵ بیت کوین در معرض پیشنهاد بیش از ۹۰ شرکت‌کننده از سراسر جهان قرار گرفت. با این حال، این اولین باری است که قرار است جمهوری ایرلند میزبان چنین حراجی‌ای باشد.

حراجی یادشده در تاریخ ۲۴ مارس به‌صورت آنلاین توسط شعبه دوبلین حراجی ویلسون برگزار خواهد شد. برخلاف حراجی‌هایی که در ایالات متحده برگزار می‌شود، این حراجی برای افراد بیشتری در دسترس خواهد بود. پیمانه‌های درنظرگرفته شده برای این حراجی از ۰.۲۵ تا ۱ بیت‌کوین متفاوت است.

Source

 

https://coiniran.com/?p=37413
دکمه بازگشت به بالا