ایستگاه خبر

همایش آنلاین هاوینگ بیت ‌کوین در آستانه سومین هاوینگ تاریخی آن، در ایران

همایش آنلاین فعالین کامیونیتی ایران در آستانه سومین هاوینگ تاریخی بیت­ کوین در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با سومین هاوینگ بیت­ کوین به دلیل شرایط پیش‌آمده در خصوص ویروس کرونا، به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. جمعی از فعالان و صاحب‌نظران کامیونیتی رمزارز ایران در همایش آنلاین هاوینگ بیت ‌کوین شرکت خواهند کرد و به ایراد سخنانی خواهند پرداخت.

نصف‌شدن پاداش استخراج بیت­ کوین تقریباً هر ۴ سال یک بار (به ازای استخراج هر ۲۱۰۰۰۰ بلاک) در این شبکه اتفاق می‌افتد و پاداش ماینرها نصف مقدار قبلی خواهد شد. این پاداش تا کنون از ۲۵ بیت ­کوین برای هر بلاک به ۱۲.۵ و در روز سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت برابر با ۱۲ می ۲۰۲۰ به ۶.۲۵ بیت­ کوین تغییر پیدا خواهد کرد.

با توجه به هالوینگ‌های قبلی، انتظار می‌­رود که این بار نیز این اتفاق تأثیر قابل توجهی در حوزه‌های ماینیگ و ترید و همچنین روند‌های آینده بیت ­کوین داشته باشد. در این رویداد آنلاین، صاحب‌نظران و مدعوین نسبت به اثرات این اتفاق به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

کوین ایران نیز با توجه به سابقه فعالیت طولانی‌مدت در این عرصه، به‌عنوان یکی از حامیان این رویداد حضور خواهد داشت و دو تن از افراد این تیم (بنیانگذار و هم‌بنیانگذار) تریبونی برای سخنرانی خواهند داشت.

هاوینگ، شبکه بیت ­کوین را که در پروتکل، مقدار آن به ۲۱ میلیون محدود شده، به شدت متأثر خواهد کرد. این موضوع برای سرمایه‌گذاران و ماینرهای این رمزارز حائز اهمیت است.

هاوینگ بیت کوین چیست و چه تأثیری بر روی این رمزارز دارد؟

این سؤالی‌ است که در همایش آنلاین هاوینگ بیت ‌کوین در طی ۵ ساعت به آن پاسخ داده خواهد شد. در این رویداد مدیران استارتاپ‌ها‌، فعالین صاحب‌نام در عرصه ماینینگ، سرمایه‌گذاری، اطلاع‌رسانی، اقتصادی، توسعه نرم‌افزار و دیگر صاحب‌نظران و علاقه‌مندان حضور خواهند داشت.

موضوعات و پنل‌های این رویداد به شرح زیر است:

  • پنل اول، موضوع بررسی و تحلیل ارزش بیت ‌کوین پس از هاوینگ‌ و تأثیر آن روی کسب‌وکارها
  • پنل دوم، سرنوشت تکنولوژی و سرمایه‌گذاری در بیت ‌کوین
  • پنل سوم، ماینینگ و آخرین وضعیت از سرنوشت آن در ایران

علاقه‌مندان می‌توانند از پلتفرم‌های مختلف با مراجعه به  وب‌سایت hday.ir نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب سایت‌های نمایش آنلاین (یوتیوب، آپارات، توییتر و…) این رویداد اقدام نمایند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38783
دکمه بازگشت به بالا