ایستگاه خبر

ورود IOST به صنعت دیفای! لذت دریافت خدمات بانکی با بلاک‌چین

بلاک‌چین سریع و منعطف IOST که توکن آن در میان صد رمز ارز برتر بازار جای دارد، اعلام کرده است که با ProDeFi وارد همکاری شده است تا به توسعه صنعت مالی غیر متمرکز سرعت بخشد.

به گزارش خبرگزاری btcmanager، این دو شرکت فناوری محور بر اساس این قرارداد همکاری ساختارهای بانکداری سنتی را از مزایای فناوری دفتر کل توزیع شده بهره مند خواهند ساخت و همچنین راه را برای دسترسی سریع و آسان به بلاک‌چین IOST فراهم خواهند کرد.

ترنس وانگ موسس IOST در این باره گفت:

“این همکاری میان IOST و ProDeFi می خواهد برنامه های غیرمتمرکز اکوسیستم IOST را با خدمات بانکی واقعی در مسیری امن، شفاف و با سرعت بالا متصل کند. این دو شرکت هرکدام منافع خود را از این همکاری خواهند داشت. با گسترش جامعه، توسعه محصولات و پشتیبانی فنی و بازار یابی هر دو اکوسیستم گسترش پیدا خواهند کرد.”

وی اضافه کرد:

“امروز معمول شده است که بلاکچین و خدمات بانکی سنتی تلفیق شوند. با افزایش همکاری بین شرکت‌ها  و راهکارهای سنتی بانکداری این مهم قابل انجام است.”

با همکاری میان این دو شرکت کاربران هر کدام از این پلتفرم ها خواهند توانست از خدمات ارسال و دریافت سرمایه به صورت جهانی بهره مند شوند.

جیمز هونگ مدیر عامل ProDeFi نیز معتقد است این همکاری اتفاق ویژه ای است:

“ما می خواهیم با این همکاری آینده پروتکل های دیفای را همراه با جامعه IOST و شرکای دیگر خود دگرگون کنیم و قدم های جدیدی برای تمرکز زدایی از خدمات مالی برداریم.”

گفتنی است که اضافه شدن ProDeFi به IOST این پلتفرم را قادر به توسعه سرویس های خود می کند. کاربران از این پس به سرویس های جذاب بانکداری سنتی در این اکوسیستم دسترسی خواهند داشت.

https://coiniran.com/?p=40232
دکمه بازگشت به بالا