ایستگاه خبر

بنیاد کاردانو یک جایزه ۵۰۰ هزار دلاری به دانشگاه Wyoming اهدا کرده است

دانشگاه Wyoming که یکی از دانشگاه‌های هوادار رمز ارزها در کشور آمریکاست یک جایزه معادل ۵۰۰ هزار دلاری با توکن کاردانو ADA دریافت کرده است.

به گزارش خبرگزاری btcmanager، در اطلاعیه‌ای که روز جمعه در وب سایت دانشگاه Wyoming منتشر شده است، بنیاد کاردانو به منظور حمایت از پروژه بلاک‌چینی این دانشگاه معادل نیم میلیون دلار توکن کاردانو به این دانشگاه اهدا کرده است. مبلغ اهدایی طبق قوانین حمایتی دانشگاه از دریافتی‌های خیرین، دو برابر خواهد شد و به بخش مورد نظر اختصاص خواهد یافت.

اخیرا فارغ التحصیلان و بخشی از دانشجویان دانشگاه Wyoming در حال کار بر روی توسعه پروژه‌های مختلف بلاک‌چینی هستند. موضوعات متنوعی در حال توسعه هستند. از پروژه‌های تایید هویتی تا زنجیره تامین و قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاک‌چین.

دکتر Mike Borowczak استادیار دانشگاه Wyoming معتقد است که این حرکت بنیاد کاردانو بسیار مغتنم است و به شکوفایی پروژه بلاک‌چینی این دانشگاه کمک شایانی خواهد کرد. چارلز هاسکینسون مدیر اجرایی بنیاد کاردانو در رابطه با این حرکت خیرخواهانه نوشت:

“پتانسیل برنامه‌های کابردی بلاک‌چین نامحدود است. این کمک نقدی بنیاد کاردانو به دانشگاه Wyoming قدمی در راستای کشف این پتانسیل هاست. همچنین به این دانشگاه کمک میکند تا بخشی از این انقلاب فناوری باشند.”

https://coiniran.com/?p=36968
دکمه بازگشت به بالا