ایستگاه خبر

عرضه عمومی اولیه صرافی رمزارز INX در هفته‌ آینده با حجم ۱۱۷ میلیون دلار

بر طبق گزارشی از Coindesk، شرکت INX Ltd عنوان کرده که عرضه عمومی اولیه توکن اختصاصی خود را که مدت‌های زیادی در انتظار بوده،‌ در دروز دوشنبه انجام خواهد داد. این صرافی توکن اوراق، ۱۳۰ میلیون عدد توکن خود را قیمت‌گذاری کرد. توکن‌هایی که بر بلاکچین اتریوم هستند، هریک معادل با ۰.۹ دلار و در مجموع ۱۱۷ میلیون دلار ارزش دارند.

پس از محول کردن هزینه‌ها و کارمزد‌ها به شرکت مشاور، A-Labs،  این فروش بر اساس آخرین پرونده‌های INX در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، به صورت خالص ۱۱۱ میلیون دلار ارزش خواهد داشت.

درآمد‌های خالص باید برای این موارد استفاده شوند:

  • ایجاد راه‌حل‌های معامله INX،‌ صرافی قانونی برای رمزارز‌ها، توکن‌‌های اوراق و مشتقات
  • ساخت یک صندوق پول نقد برای محافظت از شرکت و مشتریان در مواقع شکاف در داده‌ها، خطای اجرای معاملات و نکول طرف مقابل

ابزار‌های ارائه شده یک ترکیب از توکن‌های ابزاری و توکن‌های اوراق هستند:

  • سرمایه‌گذاران بتوانند از آن‌ها برای پرداخت هزینه‌ تراکنش در بستر INX استفاده کنند.
  • توکن‌ها همچنین دارندگان را به یک سهم از سود‌‌های شرکت ذینفع کنند.

INX ابتدا با بیانیه ثبت نام پیش‌نویس ارسال شده در ژانویه ۲۰۱۸، قصد خود را برای عمومی شدن اعلام کرد. این شرکت دقیقا یک سال پیش فرم های مربوط به انتشاردهندگان خارجی را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت کرد. برای انطباق با مقررات و رویه‌های تأیید هویت مثل KYC، یک قرارداد هوشمند نوشتند که تنها آدرس‌های کیف پولی که متعلق به سرمایه‌گذاران تأیید شده است، بتوانند توکن‌ها را دریافت کنند.

این برنامه فروش می‌تواند یک مرحله جدید برای صنعت بلاک‌چین به حساب آید. این اولین عرضه توکن اوراق بهادار که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ثبت شده است. به عبارت دیگر به صورت کاملا قانونی قابل داد و ستد بین سرمایه‌گذاران خرد باشد. عرضه‌های قبلی توکن اوراق ثبت‌نشده بودند و محدود به سرمایه‌گذاران ثروتمند می‌شدند. این فروش همچنین یکی از عده کوچک عرضه‌های عمومی اولیه در صنعت بلاکچین و قطعا بزرگترین آن‌هاست.

بیشتر بخوانیم: شورت توکن (Short Token) و لانگ توکن (Long Token) چیست؟

 

https://coiniran.com/?p=40790
دکمه بازگشت به بالا