ایستگاه خبر

INX اولین IPO ثبت شده در SEC برای پذیرش رمزارزها

INX از امروز پذیرش بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و استیبل کوین USDC را شروع می‌کند. در بیانیه INX آمده است که بیش از ۳۰۰۰ سرمایه‌گذار خرده‌فروش و معتبر در سه روز اول عرضه توکن INX ثبت نام کرده‌اند. اکنون که حداقل نیاز INX برای تأمین ۷.۵ میلیون دلار از عرضه اولیه عمومی‌اش (IPO) به مبلغ ۱۱۷ میلیون دلار تأمین شده است، سرمایه‌گذاران می‌توانند توکن‌های INX را با استفاده از این رمزارزها در اینجا خریداری کنند.

INX با حداقل سرمایه‌گذاری ۱۰۰۰ دلار، قیمت پیشنهادی ۰.۹۰ دلار را برای هر توکن تعیین کرده است که در ۱۴ ایالتِ ایالات متحده آمریکا در دسترس است: کالیفرنیا، کلرادو، کنتیکت، جورجیا، هاوایی، ایلینوی، لوئیزیانا، میشیگان، مینه سوتا، نیویورک، تگزاس، واشنگتن، ویسکانسین و وایومینگ.

این شرکت در نظر دارد از درآمد عرضه اولیه عمومی (IPO) برای ادامه توسعه INX Trading Solutions، صرافی تنظیم شده برای رمزارز، توکن‌های امنیتی و مشتقات‌اش استفاده کند. INX که در جبل‌الطارق مستقر است، برای اولین بار برنامه‌های IPO خود را در سال ۲۰۱۸ به صورت عمومی اعلام کرد و در آگوست ۲۰۱۹ پیش‌نویس برنامه‌های آتی‌اش را به SEC ارائه داد. ریاست این شرکت را آلن سیلبرت، برادر بری سیلبرت بنیانگذار گروه ارزهای دیجیتال، بر عهده دارد.

درباره INX Limited

INX با هدف ایجاد یک پلتفرم معاملاتی تنظیم‌شده برای اوراق بهادار دیجیتال و کریپتو با تلفیق تخصص بازارهای سنتی و یک رویکرد جدید فین‌تک توسط یک تیم باتجربه از متخصصان تجارت، امور مالی و فناوری بلاکچین هدایت می‌شود که با تعریف جدیدی از دنیای بازارهای سرمایه از طریق فناوری بلاکچین و رویکرد نظارتی جدید گرد هم آمده‌اند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41156
دکمه بازگشت به بالا