ایستگاه خبر

افزودن نمای صورت‌حساب به Coinbase Commerce و نحوه عملکرد آن!!

Coinbase Commerce یکی از زیرمجموعه‌های صرافی بزرگ کوین‌بیس است که اخیرا یک نمای صورت‌حساب را به پلتفرم خود اضافه کرده است. این نما به تجار کمک می‌کند که به اهداف خود برسند و به آسانی بتوانند به ایجاد و ارسال فاکتور اقدام کنند. این نما اینک برای بیش از ۸۰۰۰ تاجر که از این پلتفرم استفاده می‌کنند، موجود است.

برای فرستادن فاکتور به مشتری خود، لازم است که ایمیل او و تاریخ مورد نظر را تعیین کنید و لینک را به اشتراک بگذارید. تجار می‌توانند در کیف پول‌های خود رمز ارز دریافت کنند. توجه داشته باشید که Coinbase Commerce مستقل از صرافی کوین‌بیس عمل می‌کند. این سرویس برای بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، لایت کوین و همچنین استیبل کوین‌ها موجود است.

Coinbase Commerce در فوریه ۲۰۱۸ و در مدت کوتاهی بعد از رد شدن پرداختی‌های کریپتویی از جانب Stripe راه‌اندازی شد. این سازمان از همان ابتدا با Shopify ادغام شد. Shopify دومین شرکت بزرگ کانادا است. اضافه شدن نمای صورت‌حساب به Coinbase Commerce می‌تواند باعث پذیرش غول‌هایی مانند پی پال و Square شود که این در نوع خود بی‌نظیر است.

بنا به گزارش U.Today، صرافی کوین‌بیس که اینک تبدیل به یک شرکت تجمیعی کامل شده است، تقاضای عرضه اولیه سهام خود را به کمسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده داده است. این اقدام کوین‌بیس باعث مقبولیت بیشتر رمز ارز‌ها خواهد شد و به رمز ارز‌ها از منظر قانون‌گذاری کمک خواهد کرد. کوین‌بیس به عنوان استانداری در فضای رمز ارز شناخته شده است و این اقدام آن می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که کوین‌بیس گلدمن ساکس را مسئول هدایت و اجرای عرضه اولیه خود کرده است.

Source

https://coiniran.com/?p=42666
دکمه بازگشت به بالا