ایستگاه خبر

همکاری Invesco و Galaxy Digital برای توسعه ETF های رمز ارزی

غول مدیریت دارایی Invesco با گلکسی دیجیتال همکاری کرده است تا طیف وسیعی از صندوق‌های قابل معامله با رمز ارزها (ETF) را توسعه دهد.

در بیانیه مطبوعاتی ۲۲ سپتامبر، این شرکت‌ها اعلام کردند که قصد دارند «مجموعه‌ای جامع» از ETF های دارایی دیجیتال با پشتوانه فیزیکی ایجاد کنند. قرار است این محصولات در ایالات متحده فهرست شوند، هدفی که تا کنون رقبای آنها نتوانسته‌اند به دست بیاورند.

Invesco سابقه طولانی در استفاده از ETF برای دموکراتیک کردن دسترسی سرمایه‌گذاران به کلاس‌های دارایی نوآورانه دارد. اکنون، از طریق مشارکت با Galaxy Digital، می‌توانیم از تخصص آن‌ها در زمینه فناوری بلاکچین، دارایی‌های دیجیتالی و رمز ارزها در محصولات خود استفاده کنیم.

بر اساس این بیانیه مطبوعاتی، Galaxy Digital که ۲.۱ میلیارد دلار سرمایه تحت مدیریت دارد، در حال گسترش تجارت خود با هدف ارائه خدمات به مشتریان در اقصی نقاط اکوسیستم‌های رمز ارزی و بلاکچین است.

شاخص تجاری و صندوق قابل معامله در بورس Invesco با دو برابر کردن دارایی‌‌های خود را طی سه سال گذشته آن را به ۴۷۱ میلیارد دلار رسانده است. در سال ۲۰۱۹، این شرکت محصولی به نام Invesco Elwood Global Blockchain Equity UCITS ETF را راه‌اندازی کرد، که سعی داشت سرمایه‌گذاران را با شرکت‌های فهرست‌شده که از فناوری بلاکچین درآمد کسب می‌کنند، مرتبط کند.

Invesco بیش از ۱ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت داشت. در ماه ژوئیه پس از این که شریک آن Elwood Technologies (که متعلق به میلیاردر انگلیسی آلن هوارد است) از آن جدا شد، به CoinShares فروخته شد.

 

پیشنهاد مطالعه: نحوه عملکرد صندوق های سرمایه گذاری بورس (ETF) در حوزه بلاکچین

 

Source

https://coiniran.com/?p=47616
دکمه بازگشت به بالا