ایستگاه خبر

بازگشت نهادها به بیت کوین، Grayscale در سه روز ۱۰۰۰۰ BTC خرید!

در حالی که بیت کوین (BTC) در حال حاضر تحت فشار روند نزولی حدود 36250 دلار معامله می‌شود، نهادها و نهنگ‌ها بار دیگر شروع خرید بیت کوین کرده‌اند. قیمت بیت کوین (BTC) طی هفته گذشته بیش از 10 درصد کاهش یافته و Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) بار دیگر وارد خرید و فروش در این بازار شده است.
طی سه روز گذشته، Grayscale نزدیک به 10،000 بیت کوین به Bitcoin Trust خود اضافه کرده است. 50٪ از کل خرید فقط در 24 ساعت گذشته انجام شده زیرا Grayscale Bitcoin Trust 190 میلیون دلار دیگر در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است. در سه روز گذشته از 14 ژانویه، کل دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) برای Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) با 3 میلیارد دلار افزایش به 22،9 میلیارد دلار رسیده است.

|| بیشتر بخوانید: کتاب اختراع بیت کوین ||

GRAYSCALE در طی 24 ساعت گذشته 5،132 BTC خرید که  189 میلیون دلار ارزش دارد. مجموع بیت کوین این شرکت در حال حاضر 22.3 میلیارد دلار است.

– BLOQPORT (BLOQPORT) 16 ژانویه 2021

از آنجایی که Grayscale تقریباً شش برابر BTC جدید را وارد اکوسیستم خود می‌کند، احتمالاً می‌توانیم با دوره کمبود بیت کوین دیگری روبرو شویم. این شرکت سرمایه‌گذاری مستقر در نیویورک در سال گذشته 2020 میلادی رشد خیره‌کننده 900 درصدی را برای GBTC خود ثبت کرده است. مایکل سوننشن (Michael Sonnenshein) مدیرعامل تازه منصوب شده Grayscale اخیراً گفت که آنها شاهد بهره‌های گسترده صندوق‌های بازنشستگی و موقوفات هستند. وی در گفتگو با CNBC افزود:

وی افزود: «ما شاهد افزایش معنادار مشارکت سازمانی هستیم. دیگر هیچ ریسک دیگری برای سرمایه گذاری در کلاس دارایی‌های دیجیتال وجود ندارد.»

بیت کوین، سپری در برابر تورم شدید ناشی چاپ گسترده پول
Sonnenschein گفت که بسیاری از سرمایه‌گذاران حرفه‌ای بیت کوین را به عنوان جایگزینی برای طلای سنتی و همچنین محافظی در برابر “چاپ پول دائمی” توسط بانک‌های مرکزی و محرک‌های دولتی می‌دانند. اخیراً، جو بایدن، رئیس جمهور منتخب، بسته محرک 1.9 تریلیون دلاری دیگری را برای مقابله با خسارت اقتصادی ناشی از COVID -19 پیشنهاد کرد.

علاوه بر این، این دولت دموکرات در حال آماده‌سازی مجموعه دیگری برای تقویت رشد اقتصادی در ماه فوریه است. بسته‌های محرک و چاپ پول بانک مرکزی طی سال گذشته بر بازار سهام و همچنین بازار رمزارز تأثیر گذاشته است. بنابراین اقتصاددانان و تحلیلگران بازار تورم گسترده را در آینده قابل پیش‌بینی می‌دانند. در نتیجه، سرمایه‌گذاران و نهادها اکنون به جایگزین دیگری برای طلا که نقدینگی بیشتری دارد علاقه مند هستند.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا