ایستگاه خبر

افزایش علاقه سرمایه‌گذاران نهادی به کاردانو با بهبود بازار رمز ارزها

شرکت مدیریت دارایی‌های کریپتوی CoinShares می‌گوید با بهبود بازار رمز ارزها علاقه سرمایه‌گذاران نهادی به کاردانو (ADA) نیز در حال افزایش است.

در گزارش هفتگی جدید، CoinShares نوشته است رقیب اتریوم در هفته گذشته ۱.۳ میلیون دلار ورودی سرمایه ثبت کرده است. کاردانو سالانه شاهد سرمایه‌گذاری‌های نهادی بالغ بر ۲۸ میلیون دلار بوده است.

پولکادات (DOT) و استلار (XLM) نیز هفته گذشته سرمایه نه چندان زیادی جذب کردند. هر دوی این بلاکچین‌های قابل تعامل و شبکه معاملات چند ارزی، ورودی‌ای کمتر از ۱ میلیون دلار داشتند.

در مورد بیت کوین، CoinShares اعلام کرده رمز ارز اصلی پیشرو پس از ثبت خروجی ۲۲ میلیون دلاری در هفته دوم آگوست، همچنان اصلی‌ترین علاقه نهادها برای سرمایه‌گذاری باقی مانده است.

با نگاهی به اتریوم، CoinShares گفته این پلتفرم قرارداد هوشمند پیشرو در هفته گذشته خروجی‌های جزئی ۱.۱ میلیون دلاری داشته است.

CoinShares به یکی از دلایل ضعیف بودن سرمایه‌گذاری‌های سازمانی در تمام محصولات دارایی دیجیتال اشاره کرد:

علیرغم تداوم احساسات منفی، ضعف در سرمایه‌گذاری‌های سازمانی به‌خاطر مشارکت کم سرمایه‌گذاران و احتمالاً به دلیل تأثیرات فصلی است که در سایر کلاس‌های دارایی هم دیده می‌شود. حجم سرمایه‌گذاری در حال حاضر ۳.۱ میلیارد دلار در هفته در مقایسه با ۷ میلیارد دلار در ماه در ماه مه است.

با این حال، شرکت مدیریت دارایی رمز ارزی اشاره می‌کند تجمع اخیر در بازارهای کریپتو باعث افزایش ارزش کل دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) در همه محصولات سرمایه‌گذاری شده است. به نظر می‌رسد احساسات در کل بازار رمز ارزها با توجه به افزایش قیمت‌های اخیر بهبود می‌یابد.

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول کاردانو – معرفی بهترین کیف پول cardano

 

Source

https://coiniran.com/?p=47109
دکمه بازگشت به بالا