ایستگاه خبر

صندوق Metaverse Foundry شرکت Infosys باهدف کمک به پروژه‌های نوپا راه‌اندازی شد

شرکت چندملیتی فناوری اطلاعات Infosys که در کشور هند مستقر است، از آغاز به‌کار صندوق Metaverse Foundry خبر داد. این صندوق که بخشی نوین در این شرکت محسوب می‌شود؛ باهدف تسهیل و شتاب‌دهی دسترسی شرکت‌ها به فناوری‌ها، محصولات و خدمات موجود در فضای متاورس فعالیت خواهد داشت.

Infosys در بیانیه‌ی مطبوعاتی خود گفت:

«این صندوق ازطریق چرخه‌ی کشف-ایجاد-مقیاس (Discover-Create-Scale) با شرکت‌ها برای تجربه‌ی فضای متاورس مشارکت می‌نماید.»

 جزئیات این طرح

Metaverse Foundry با بیش از ۱۰۰ قالب و راهکار پیش‌فرض استفاده از متاورس را ملموس‌تر خواهد ساخت. این راهکارها به شرکت‌ها و کاربران کمک می‌کنند تا تعاملی غنی با محیط‌های واقعیت مجازی و افزوده داشته باشند.

برای نمونه شرکت‌ها به‌وسیله‌ی این قالب‌های آماده می‌توانند از میزان و نحوه‌ی بازخورد مشتریان‌ با محصولات، محیط‌کاری و خدمات خود مطلع شوند.

کاربران فعلی Metaverse Foundry

طبق بیانیه‌ی Infosys صندوق مذکور هم‌‌اکنون توسط چندین شریک تجاری و شرکت‌های متسقل مورد استفاده واقع شده است.

برای نمونه در مسابقات تنیس ۲۰۲۱ استرالیا، این صندوق به توسعه و گسترش فروشگاه دیجیتالی و بازآفرینی تجربه‌ی خرید مجازی بسیار کمک کرد. Infosys به‌هواداران ورزش تنیس امکان خرید تمام آیتم‌‌های موردعلاقه‌ی خود ازقبیل تیشرت‌ها، حوله‌ها، کلاه‌های آفتابی و راکت‌های تنیس در فضای متاورس و انتقال آنها به دنیای واقعی را فراهم ساخت.

نظر هم‌بنیان‌گذار Infosys درخصوص رمز ارزها

Nandan Nilekani، هم‌بنیان‌گذار Infosys، در ماه ژوئن سال پیش مدعی شد که رمز ارزها باید مانند کالاهای تجاری تلقی گردند. با این‌وجود وی نوسانات و مصرف بالای انرژی این کلاس از دارایی‌‌ها را عامل بازدارنده‌ای برای استفاده‌ی آنها در خدمات پرداختی دانست. این میلیاردر در ماه مارس سال پیش برعدم ممنوعیت دارایی‌های دیجیتال و به‌رسمیت شناخته شدن آنها تاکیید کرد.

پیشنهاد مطالعه: توکن متاورس چیست؟ لیست مهم‌ترین ارزهای متاورس

Source

https://coiniran.com/?p=50000
دکمه بازگشت به بالا