ایستگاه خبر

BuyUCoin صرافی هندی بین المللی می‌شود

صرافی هندی BuyUCoin که در حوزه رمز ارزها فعالیت می‌کند، از دیدبان مالی کشور استونی اجازه فعالیت برون مرزی دریافت کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، شیوام تاکرال مدیر اجرایی BuyUCoin تایید کرده است که شرکت آنها مجوز مبادله رمز ارز به فیات را در اواخر سال ۲۰۱۹ دریافت کرده‌ و پس از آن مجوز ارائه کیف‌پول را هم دریافت کرده‌اند. این شرکت هندی همچنین از همکاری گسترده خود با شرکت پرداخت موبایلی  Mobikwik خبر داده است. شرکت Mobikwik که خدمات مبتنی بر کیف پول دیجیتالی هم می‌دهد ۱۰۷ میلیون کاربر دارد.

دریافت مجوز فعالیت مالی از کشور استونی پیچیدگی‌های خاصی دارد. مخصوصا با تغییر قوانین اخیر در این کشور کوچک اروپایی.

مطابق با قوانین جدید ما نیاز داشتیم یک وکیل محلی انتخاب کنیم که به دولت ثابت کند ما شرکت خوشنامی هستیم. تهیه کردن مدارک مورد نیاز، مهارت‌های لازم و …پروسه زمان بری است.

آنها اکنون یک دفتر خدماتی فیزیکی در استونی دارند. این نیز جزو قوانین جدید است. BuyUCoin قصد دارد خدمات خود را به مشتریان بیشتری عرضه کند. آنها با قوانین حاکم بر فضای رمز ارزها در کشورهای مختلف مشکلی ندارند.

پس از اعلام دادگاه عالی هند مبنی بر قانونی بودن فعالیت در حوزه رمز ارزها، فضای پر و جنب و جوشی در این صنعت در هند به راه افتاده است. کارشناسان معتقدند شراکت Mobikwik با BuyUCoin معنایی جز گسترش فضای رمز ارزها در هندوستان ندارد.

شایان ذکر است که BuyUCoin پیشتر اعلام کرده بود که ۱۵ درصد از عواید حاصل از فعالیت‌های رمز ارزی خود را به درمان اپیدمی کرونا ویروس اختصاص خواهد داد.

https://coiniran.com/?p=37950
دکمه بازگشت به بالا