ایستگاه خبر

با لغو ممنوعیت رمز‌ارز‌ها در هند، کراکن وارد بازار‌ این کشور شد

کراکن (Kraken)، یکی از بزرگ‌ترین پلت‌فرم‌های بلاک‌چینی در دنیا در پی تصمیم جدید دادگاه عالی هند مبنی بر لغو ممنوعیت‌ بانک‌ها برای انجام تجارت با شرکت‌های رمز‌ارزی، که دو سال پیش اجرایی شده بود، قصد دارد فعالیت‌های خود را در بازار این کشور آغاز کند. به گزارش خبرگزاری CryptoDaily، این اعلامیه‌‌ی جدید در تاریخ ۹ مارس منتشر شده است.

در طی دو سال گذشته، رشد بازار این صرافی در هند به شدت به وسیله‌ی ممنوعیت بانک مرکزی این کشور تحت تأثیر قرار گرفته و محدود شده بود. با این وجود، جزییات بیشتری برای برنامه‌های مربوط به فضای بازاری بزرگ‌تر کنونی توسط کراکن داده نشده است.

سانی ری (Sunny Ray)، مدیر ارشد توسعه‌ی کسب‌و‌کار جهانی کراکن، درباره‌ی این تصمیم از سوی دادگاه عالی کشور هند اشاره کرد:

“این یک لحظه‌ی تاریخی فوق‌العاده حساس برای هند است. ساتوشی، بیت‌کوین را ابداع کرد چون می‌دانست بانک‌های مرکزی ناکارآمد هستند. واقعیت این است که مبارزه و پیروزی صنعت رمز‌ارز‌ها در برابر بانک مرکزی دومین کشور پر‌جمعیت دنیا یک دستاورد بسیار بزرگ است. ما مبارزه کردیم تا ۱.۵ میلیارد نفر دارای حق دسترسی به رمز‌ارز‌ها به شکل قانونی باشند.”

در همین راستا، این پلت‌فرم (کراکن) همچنان در آینده در جستجوی بازار هند خواهد بود. با توجه به فهرست سیاهه‌ی این ممنوعیت، آنها امیدوار هستند در مورد تعهد جدیدی که با کاربران خود در یکی از بزرگ‌ترین کشورهای جهان به دست آورده اند، خدمات جدید بیشتری ارائه دهند.

https://coiniran.com/?p=37491
دکمه بازگشت به بالا