ایستگاه خبر

سناتور ایالت وایومینگ آمریکا، بیت کوین را در تلویزیون تبلیغ می‌کند

سنتیا لومیس (Cynthia Lummis) سناتور ایالت وایومینگ آمریکا در تلویزیون ملی آمریکا بیت کوین را تبلیغ کرد. او اولین زنی است که به این سِمَت انتخاب شده است.

لومیس که یکی از طرفداران بیت کوین است، هنگام اظهار نظر در مورد رمزارزها در مصاحبهٔ اخیرش با ABC News گفت که فکر می‌کند رمزارز یک ذخیرهٔ ارزشمند پایدار است. او در ادامه به چگونگی مقاومت رمزارزها در برابر تورم نسبت به دلار آمریکا اشاره کرد. گرچه در مورد اهداف مربوط به قیمت توضیحی نداد اما اشاره کرد که خود او هم رمزارز خریداری کرده است.

درحالی‌که این سناتور تازه‌وارد دربارهٔ افکار خود در مورد بیت کوین و نسبت آن با طلا صحبتی نکرد، اما تعداد فزاینده‌ای از افراد هستند که فکر می‌کنند فلزهای قیمتی کم‌ارزش‌تر از بیت کوین هستند.

برای اولین بار رائول پال (Raoul Pal)، مدیرعامل Real Vision گفت که اعتقاد دارد تمام دارایی‌ها در حال حاضر کم‌ارزش‌تر از بیت کوین هستند. او با استناد به روندهای اقتصاد کلان نشان داد کریپتوکارنسی در آیندهٔ نزدیک نسبت به تمام انواع دارایی‌ها  به سرعت گران می‌شود.

به نظر پال، بیت کوین می‌تواند در سال‌های آینده به یک میلیون دلار هم برسد. به عقیدهٔ او بیت کوین به عنوان راهی برای خروج از سیستم‌های ارز دیجیتال بانک مرکزی است که در حال حاضر در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42049
دکمه بازگشت به بالا