ایستگاه خبر

بایننس Build for Bharat را راه‌اندازی کرد: اولین گردهمایی دیفای-محور در هند

Binance، صرافی جهانی رمزارز، به دنبال تسریع توسعه تجارت با تمرکز بر امور مالی غیر متمرکز (DeFi) در هند است. از زمانی که دیوان عالی هند در مارس ۲۰۲۰ محدودیت‌های بانکی را لغو کرد، تقاضا برای رمزارز در این کشور دوباره بالا گرفت.

Changpeng Zhao مدیر عامل شرکت Binance در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «با داشتن دومین پایگاه توسعه‌دهنده بزرگ بلاکچین در جهان، هند قبلاً انقلاب عدم‌تمرکز را آغاز کرده است و ما اینجاییم تا آن را تقویت کنیم.»

به عنوان سنگ‌بنای این استراتژی در هند، صرافی Binance در بمبئی با WazirX و استارتاپ هندی Matic برای پژوهش در زمینه DeFi همکاری می‌کند. آنها در پاییز امسال از گردهمایی DeFi محور به نام Build for Bharat را پشتیبانی می‌کنند.

به گفته سیمران آلفونسو، نماینده مطبوعاتی، برندگان این گردهمایی، علاوه بر پول جایزه‌ای که توسط حامیان مالی مختلفی چون مارلین و گوگل کلاد هند اهدا می‌شود، برای جایزه فوق‌الذکر نیز واجد شرایط خواهند بود.

این گردهمایی مجازی تا اکتبر ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت و در پایان با جوایزی به ارزش  ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ INR (تقریبا ۴۰۰،۰۰۰ دلار) به پایان می‌رسد.

یکی از اهداف این گردهمایی کمک به تیم‌های جهانی Binance در شناسایی استعدادهای محلی برای فرصت‌های سرمایه گذاری و استخدام از راه دور است. ثبت نام برای این گردهمایی که ۱۰۰ تیم شرکت‌کننده را انتخاب می‌کند، در ماه سپتامبر آغاز می‌شود و برندگان می‌توانند هم جایزه و هم یک سرمایه‌گذاری آینده‌نگر از Binance بگیرند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40847
دکمه بازگشت به بالا