ایستگاه خبر

هیوندا کارت اولین بازار NFT و خدمات کیف پول خود را می‌سازد

هیوندا کارت (Hyundai Card) سرمایه‌گذاری مشترکی را برای ایجاد یک پلتفرم معاملاتی توکن غیرقابل تعویض (NFT) با یک استارتاپ آموزش برنامه‌نویسی محلی راه‌اندازی کرد. هدف این سرمایه‌گذاری گسترش فعالیت‌های شرکت در این منطقه در حال رشد است.

هیوندا کارت روز سه‌شنبه اعلام کرد این شرکت و Like Lion برای راه‌اندازی بازار NFT و خدمات کیف پول در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ دست به دست هم خواهند داد.

این زیرمجموعه هیوندا یکی از پیشروان کره در تجارت فناوری مالی محسوب می‌شود. این شرکت در سال‌های اخیر برای یک سری کسب‌وکارهای مبتنی بر بلاکچین در زمینه‌هایی مانند علم داده و هوش مصنوعی تلاش کرده است.

آخرین تصمیم در حالی اتخاذ شد که NFT به عنوان یک حوزه سرمایه‌گذاری جدید در داخل و خارج از این کشور محبوبیت زیادی کسب کرده است. NFT به یک توکن دیجیتال منحصر به فرد اشاره دارد که قابل تکرار نیست. و فناوری بلاکچین ستون فقرات NFT است.

نام شرکت مشترک Modern Lion است. کلمه مدرن نماد هیوندا کارت است و شیر از نام شرکت استارتاپی گرفته شده است.

هیچ کدام از طرفین هنوز جزئیات مربوط به زمان راه‌اندازی این سرمایه‌گذاری مشترک را اعلام نکرده‌اند. هیوندا کارت قصد دارد NFT خود را پس از شروع کار شرکت جدید راه‌اندازی کند. هر دو شرکت همچنین در طیف وسیعی از مشاغل مرتبط با NFT در ادامه راه شرکت خواهند کرد.

چانگ ته یونگ، معاون و مدیرعامل هیوندای کارت گفت: زمانی که شرکت‌های بزرگ و استارت‌آپ‌ها برای کسب‌وکار مشترک تلاش می‌کنند، باید مایل به همکاری با یکدیگر در شرایط برابر باشند. Hyundai Card و Like Lion تمام تلاش خود را برای به حداکثر رساندن هم‌افزایی با جمع‌آوری تمام قابلیت‌های خود انجام خواهند داد.

لی دو هی، مدیرعامل Lion نیز متعهد شد که در شراکت با هیوندا کارت، این سرمایه‌گذاری مشترک را به یک ارائه‌دهنده پلتفرم NFT جهانی تبدیل کند.

او گفت:

ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که Modern Lion به یک فعال تاثیرگذار در بازار NFT تبدیل شود و جایگاه برجسته‌ای در بازار جهانی کسب کند.

 

 

پیشنهاد مطالعه:‌ امن‌ترین کیف پول های NFT در سال ۲۰۲۲

 

Source

https://coiniran.com/?p=57286
دکمه بازگشت به بالا