ایستگاه خبر

هوابی نیز آرای کاربران خود را پس گرفت! استیم در اختیار کاربران

صرافی Huobi که یکی از صرافی‌های بود که با همکاری بایننس Binance و مالک پروژه ترون، جاستین سان با سوء استفاده از موجودی کاربران خود اقدام به شرکت در رای‌گیری و تعویض الگوریتم اجماع شبکه استیم کرده بود،  تحت فشار کاربران و جامعه بزرگ رمز ارزها آرای خود را پس گرفت.

در بیانیه منتشر شده توسط صرافی Huobi در تاریخ ۳ مارچ این صرافی قبول کرده است که از موجودی استیم Steem کاربران در صرافی خود استفاده (سوء استفاده) کرده و به ضرر شاهدین پیشین بلاک‌چین استیم و به نفع مالک ترون، جاستین سان در رأی گیری مشارکت کرده است.

به گزارش خبرگزاری کوین‌تلگراف Huobi ادعا می‌کند که آنها این اقدام را هنگامی انجام داده اند که جاستین سان به آنها گفته شبکه استیم در معرض یک حمله قرار دارد. آنها اقدام خود را نتیجه اعلام مالک ترون و به منظور حمایت از رمز ارزهای کاربران خود انجام داده اند.

مطابق با گزارش صرافی Huobi  پیشتر و در چندین نوبت زمانی که عمر بلاک‌چین‌ها انقدر نبوده است، اقدام به حفظ امنیت ارزهای کاربران با استفاده از سرمایه‌های کاربران خود کرده است و این حرکت اقدام جدیدی نبوده است.

کوین ایران در ابتدایی ترین زمان انجام این مداخله در کنار کاربران و جامعه استیمیت Steemit ماند و هرگونه مداخله نهادهای متمرکز در بازار رمز ارزها را محکوم می‌کند.

https://coiniran.com/?p=37325
دکمه بازگشت به بالا