ایستگاه خبر

گروه Huobi سنگاپور را به عنوان مقر منطقه‌ای خود انتخاب می‌کند

دو جون، یکی از بنیانگذاران گروه Huobi اپراتور بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال چین، اعلام کرد این صرافی سنگاپور را به عنوان مقر منطقه‌ای خود در آسیا و مکان دیگری را برای اروپا انتخاب کرده است.

دو جون در پاسخ به سؤالات بلومبرگ‌نیوز گفت پس از اینکه این صرافی اخیراً تمرکز خود را به خارج از مقر اصلی خود در پکن تغییر داده است، سنگاپور به پایگاه جدید شرکت تبدیل می شود. این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد یک دفتر مرکزی منطقه‌ای دیگر در فرانسه یا بریتانیا است.

در حالی که گروه Huobi سال‌ها صرافی خود را در خارج از سنگاپور اداره می‌کرد، راه‌اندازی یک دفتر مرکزی رسمی در این ایالت-شهر نشانگر جدایی بیشتر از کشور خود است که در ماه سپتامبر تمام تراکنش‌ها و خدمات رمز ارزی را در سرزمین اصلی ممنوع کرد.

هوآبی، که در سال ۲۰۱۳ در چین تأسیس شد، اعلام کرده است که تا پایان سال جاری تمامی کاربران چینی را تخلیه خواهد کرد. دو گفت که آسیای جنوب شرقی بازار جذابی است که در آن تعداد کاربران تجارت در یک ماه گذشته چهاربرابر شده است. با توجه به پرونده‌ای که به مرجع تنظیم مقررات و حسابداری سنگاپور ارسال شده است.

لی لین، یکی دیگر از بنیانگذاران شرکت چینی سهامدار اصلی Huobi International Pte که در ماه آگوست در سنگاپور تأسیس شد، است. مستندات نشان می‌دهد Atlas Value Ltd و Zhen Partners Fund I, L.P دو سهامدار دیگر این شرکت‌اند. اولیسه دلورتو، مدیر عامل آسیا و اقیانوسیه شرکت تحقیقاتی Chainalysis گفت: سنگاپور خود را به عنوان یک پیشرو در پذیرش رمز ارزها قرار داده است و شرکت‌های رمزارزی و فین تک را به طور برابر جذب کرده است. Huobi Technology Holdings Ltd.، یک نهاد وابسته فهرست شده در هنگ کنگ، همچنین یک شرکت دیگر به نام Huobi Singapore راه‌اندازی کرد که به دنبال مجوز از مقامات پولی سنگاپور است. Crypto.com، یکی از بزرگترین صرافی‌های رمز ارزی جهان، نیز امسال دفتر مرکزی خود را به این مکان منتقل کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی – مقایسه تخصصی بهار ۱۴۰۰

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=48536
دکمه بازگشت به بالا