ایستگاه خبر

صرافی Huobi برای توسعهٔ سرویس‌های فیات با Banxa همکاری می‌کند

Huobi Global که یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در جهان است، در حال توسعهٔ گزینه‌های فیات (fiat) برای کاربران خود در اتحادیه اروپا، انگلستان و استرالیاست. صرافی Huobi با Banxa، که یک سرویس پرداخت ارز فیات به دیجیتال است، همکاری می‌کند تا به کاربرانش امکان خرید ارزهای دیجیتال با ارزهای ملی‌شان را بدهد.

بنابر این مشارکت، کاربران Huobi در استرالیا، انگلستان و اتحادیه اروپا هم اکنون می‌توانند از طریق پلت‌فرم فرابورس هووبی با روش‌های پرداخت موجود در مناطق مربوطه اقدام به خرید ارزهای دیجیتال کنند.

کاربران صرافی Huobi تا سقف ۲۰هزار دلار مجاز به خرید ارزهای دیجتالی با ارزش یورو، دلار استرالیا یا پوند انگلستان خواهند بود. آن‌ها می‌توانند از طریق نقل و انتقالات بانکی، کارت‌های نقدی و اعتباری، و یا سایر روش‌های پرداختی که ترجیح می‌دهند، همه را هم با کارمزد صفر (zero fees)، مستقیما در حساب‌هایشان در Huobi سرمایه‌گذاری کنند.

برای کاربران انگلستان، این سرویس از طریق Faster Payments – راهکار بانک‌های این کشور برای کاهش زمان پرداخت بین بانک‌های مختلف از سه روزِ کاری به چند ثانیه – در دسترس خواهد بود. برای کاربران اتحادیه اروپا نیز از طریق (Single Euro Payments Area (SEPA – راهکار انتقالات فرامرزی سریع‌تر و ارزان‌تر – امکان‌پذیر خواهد بود.

هدف Banxa از همکاری با صرافی Huobi

این آخرین حرکت Banxa در راستای رشد و پیشرفت است که به مشارکت با صرافی‌های پیشرو در مبادلات ارزی دیجیتال به منظور استفاده مناسب از بستر پرداخت ارز فیات به دیجیتال ادامه می‌دهد. در ژوئیهٔ سال ۲۰۲۰، این کمپانی استرالیایی فاش کرد که در حال توسعه در بازارهای آمریکای شمالی است. Banxa برای این اقدام با شرکت آمریکایی Zero Hash همکاری کرد که تخصص نظارتی و فنی موردنیاز برای هدایت بازار ایالت متحده را ارائه می‌داد.

بنیانگذار Banxa و مدیر غیرموظف آن Domenic Carosa، طی رویداد CoinGeek Live فاش کرد که موفقیت Banxa تا حدودی به‌خاطر تمایلش به کار با نهادهای نظارتی است. در پنل بحث دربارهٔ آیندهٔ پذیرشِ ارائه‌دهندگان خدمات ارز دیجیتال، کاروسا از نهادهای نظارتی خواست تا با اقدامات موثر، رویکرد مشترکی را در سطح جهانی اتخاذ کنند. چراکه این امر باعث بهبود روابط با صنعت می‌شود.

بیشتر بخوانید: بیت کوین اس وی (BSV) سریعترین بلاک چین در حال رشد است

کاروسا همچنین در طی این رویداد اعلام کرد که شرکت وی با Bitcoin SV در تمام پلت‌فرم‌هایش ادغام شده است. BSV هم اکنون در پلتفرم Banxa در دسترس است و بیت کوین اورجینال را در دسترس بسیاری از بزرگترین صرافی‌های جهان و سایت‌های دیگر Banxa مانند .Bitcoin.co.uk قرار می‌دهد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41544
دکمه بازگشت به بالا