ایستگاه خبر

راه‌اندازی Huobi Chain برای ایجاد پلی میان قانون‌گذاران و شرکت‌ها

صرافی رمز ارز هوبی (Huobi) از راه‌اندازی تست نت عمومی بلاک چین مالی غیرمتمرکز (DeFi) منبع باز به نام Huobi Chain خبر داد. هدف از ایجاد Huobi Chain فراهم کردن یک چارچوب مطابق با خواسته‌های تنظیم‌گران برای شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات مالی است تا در بخش‌های مختلف صنعت مالی از آن بهره بگیرند. Huobi Chain از یک مدل سازمانی انعطاف‌پذیر بهره می‌بردکه می‌تواند به طور همزمان پاسخگوی نیاز تنظیم‌گران و شرکت‌ها باشد. این بلاک چین با استفاده از مدل اجماع اثبات سهام (PoW) به قانون گذاران اجازه می‌دهد از طریق نودهای یکتا بر شبکه نظارت کنند.

همچنین، پروتکل‌های برای اجرای صحیح شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) در سیستم احراز هویت غیرمتمرکز در این شبکه تعبیه شده است. به گفته‌ی Ciara Sun، معاون تجارت جهانی گروه تجاری هوبی، اکوسیستم رمز ارزها به تنظیم‌کننده‌ها و شرکت‌ها برای تعیین استانداردها و رونق بخشیدن به این صنعت نیاز دارد.

رمز ارزهای بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و دارایی‌های عرضه شده توسط هوبی مانند Huobi Token (HT) توسط این پلتفرم پشتیبانی می‌شوند. Huobi Chain قصد داردبا پشتیبانی از قرار دادهای هوشمند اجرا شده توسط کاربران و زنجیره‌های جانبی اشخاص ثالث، میان طیف وسیعی از شبکه‌های متمرکز و غیرمتمرکز ارتباط برقرار کند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=37284
دکمه بازگشت به بالا