ایستگاه خبر

Huobi با مجوز جدید نوادا به ایالات متحده بازگشت!

مجوز ارائه خدمات ارز دیجیتال در نوادا از طریق یک شرکت تابعه به گروه صرافی ارز دیجیتال مستقر در هنگ کنگ، Huobi، اعطا شده است. مجوز جدید نوادا مسیر بازگشت به خدمات‌رسانی در بازار ایالات متحده را برای این صرافی روشن می‌‌کند.

شرکت تابعه Huobi Trust از بخش مؤسسات مالی نوادا از وزارت تجارت و صنعت مجوزی گرفت که به شرکت اجازه می‌دهد خدمات ارز دیجیتال را در سراسر ایالات متحده در چارچوب نظارتی ایالت ارائه دهد.

طبق مستندات رسمی در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ، این امر می‌تواند در ۲۰۲۱ مسیر این شرکت را برای ارائه خدمات به مشتریان سازمانی با دارایی‌های ارز دیجیتال هموار کند.

|| بیشتر بخوانید:‌ بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟ یک مقایسه تخصصی -فصل پاییز-||

این اقدام به دنبال تصمیم قبلی صرافی برای خروج از بازار ایالات متحده در دسامبر ۲۰۱۹ صورت گرفت. در آن زمان، Huobi نگرانی‌هایش را در مورد تغییر شرایط نظارتی در کشور گوشزد کرده بود. اکنون، با وجود یک چارچوب نظارتی، این تصمیم برای اخذ مجوز جدید می‌تواند این صرافی را در ماه‌های آینده به بازار ایالات متحده بازگرداند.

علیرغم موقعیت جدید در نوادا، چندین اپراتور برجسته ارز دیجیتال دیگر با استناد به نگرانی از عدم اطمینان نظارتی در سطح ایالت و فدرال، از حضور در بازار ایالات متحده اجتناب می‌کنند.

کسب مجوز جدید نوادا و گام‌های اخیر Huobi با عنوان «بازگشت محتاطانه» گزارش می‌شود و در جامعه ارزهای دیجیتال مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42811
دکمه بازگشت به بالا