ایستگاه خبر

بازوی سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلاری Huobi برای حمایت از دیفای و وب۳ راه‌اندازی شد!

صرافی باسابقه‌ی Huobi که نزدیک به یک دهه در حوزه‌ی مبادلات رمز ارزها فعالیت دارد، بخش سرمایه‌گذاری تازه‌ای برای حمایت از شبکه‌های نوظهور دیفای و وب۳ ایجاد کرده است. این بخش که «Ivy Blocks» نامیده می‌شود پروژه‌های جدید و شاخص امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) و نسل سوم اینترنت را شناسایی کرده و به آن‌ها کمک می‌نماید تا از حداکثر توان و نوآوری‌ برخوردار شوند.

بیانیه‌ی رسمی این صرافی حاکی از آن است که Ivy Blocks مدیریت بیش از ۱ میلیارد سرمایه‌ی رمز ارز را برعهده داشته که موقعیت مناسبی در بازار محسوب می‌شود. مسئول روابط‌عمومی این صرافی اظهار داشت که Ivy Blocks پس از ارزیابی پروژه‌ها ابزارهایی لازم را برای پیشرفت به آن‌ها ارائه می‌دهد.

بازوی سرمایه‌گذاری 1 میلیارد دلاری Huobi برای حمایت از دیفای و وب3 راه‌اندازی شد!

تحقق این هدف نیاز به سه زیرمجموعه‌ی مرکزی به نام‌های Liquidity Investment Department، Ivy Labs و Ivy Research دارد. Liquidity Investment Department یک پلتفرم مدیریت دارایی‌ است که امور مرتبط به استخراج هوشمند دیفای و تجمیع درآمد را عهده‌دار است، Ivy Labs بستر مناسبی برای توسعه‌ی فناوری بلاک‌چین است و نهایتا و Ivy Research بازوی تحقیقاتی ویژه‌ی رمز ارزها است.

Ivy Blocks به کمک واحدهای مذکور سعی دارد تا راهکارهایی در حوزه‌‌ی سرمایه‌گذاری‌های نقدینگی، حمایت از پیشبرد پروژه‌ها، راهنمایی فنی و مشاوره‌ی حرفه‌ای ارائه کند.

Lily Zhang، مدیر ارشد مالی صرافی Huobi، در این زمینه خاطرنشان کرد:

«درحال حاضر شمار فراوانی از پروژه‌های خوب با چالش‌های نقدینگی و حضور در بازار مواجه هستند که این عوامل در بلند‌مدت مانع رشد مطلوب آن‌ها خواهد شد. ما سعی داریم تا با ارائه‌ی کمک‌های مالی لازم به توسعه‌ی فراگیر و جامع صنعت دیفای و شبکه‌ی بلاک‌چین وب۳ یاری رسانیم».

 

پیشنهاد مطالعه: گیم فای (GameFi) چیست؟ چگونه از بازی‌های Play to Earn کسب درآمد کنیم؟

Source

https://coiniran.com/?p=57340
دکمه بازگشت به بالا