ایستگاه خبر

پشتیبانی صرافی‌های بایننس و Bybit از تولد دوباره شبکه ترا و لونا ۲.۰

صرافی کریپتو Huobi گفت که پس از رأی جامعه ترا برای تصویب طرح ۱۶۲۳ از لونا ۲.۰  پشتیبانی خواهد کرد.

صرافی‌های کریپتوی بایننس، هوابی (Huobi)، و بایبیت (Bybit) تمایل خود را برای همکاری با تیم ترا برای راه‌اندازی زنجیره جدید خود بدون استیبل کوین الگوریتمی نشان داده‌اند.

بایننس پیش از این معاملات ترا و لونا را پس از توقف اعتبارسنجی بلاکچین به حالت تعلیق درآورد و معاملات را مسدود کرد، اما پس از طرح جدید ترا، در توییتی گفت:

جامعه ترا به تازگی به طرح تولد دوباره شبکه (Rebirth Terra Network) رأی داده است. ما با هدف ارائه بهترین کمک‌های ممکن به کاربران در حال همکاری نزدیک با تیم ترا برای بهبود آن هستیم.دبرای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

صرافی بایبیت، امروز، ساعت ۲ بعد از ظهر UTC، برداشت لونا و UST را به حالت تعلیق در می‌آورد. فردا نام لونا به LUNC و UST به USTC تغییر خواهد کرد..

صرافی‌های Bybit و Bitrue به ایردراپ توکن جدید Terra کمک می‌کنند

در یک فاجعه، استیبل کوین الگوریتمی ترا UST اوایل این ماه، ارزش دلاری خود را از دست داد. در همان زمان، سکه خواهر آن، لونا، سقوط کرد. پیشنهاد جدیدی توسط بنیانگذار آن دو کوآن (Do Kwon) در پی سقوط لونا برای ایجاد یک بلاکچین جدید ارائه شد که نشان می‌دهد توکن اصلی لونا به LUNA Classic (LUNAC) تغییر نام می‌دهد، در حالی که یک توکن جدید به نام لونا روی یک بلاکچین جدید اجرا می‌شود و بدون استیبل کوین الگوریتمی UST اصلی روی بلاکچین Terra Classic باقی خواهد ماند.

۳۰ درصد از لونا ۲.۰ به یک استخر اجماعی توکن‌های لونا کلاسیک فرستاده می‌شود. در همان زمان، ۳۵ درصد به «دارندگان LUNA قبل از سقوط»، ۱۰ درصد به دارندگان UST قبل از سقوط، ۱۰ درصد به دارندگان LUNA پس از سقوط و ۱۵ درصد به دارندگان UST پس از سقوط تعلق می‌گیرد. صرافی‌های Bybit و Bitrue به عنوان شریک به اجرای این ایردراپ کمک خواهند کرد.

توسعه‌دهندگان از بلاکچین جدید و لونا ۲.۰ حمایت می‌کنند

کوآن از توسعه‌دهندگان خواسته بود که پشتیبانی از بلاکچین جدید را به اطلاع عموم برسانند. HERO، توسعه‌دهنده‌ای که NFT‌ها را در سولانا و ترا کلاسیک ضرب می‌کند، پروتکل Spectrum، بهینه‌ساز بازده ترا کلاسیک، Terra Name Service که نام‌های دامنه .ust را ارائه می‌دهد و کیف پول Falcon، یک کیف پول چند زنجیره‌ای Web 3.0، همگی پشتیبانی از اکوسیستم توسعه‌دهنده را تأیید کردند.

امروز، گورو القا کرد که بنیانگذار دو کوآن از پنج صرافی بزرگ چین خواسته است تا لونا ۲.۰ را فهرست کنند، ادعایی که او بعداً رد کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۴ خرداد) – کاهش نرخ بازدهی در بازار نزولی اخیر

 

Source

https://coiniran.com/?p=57292
دکمه بازگشت به بالا