مینو علیخانی | 1396.10.22

آموزش ساخت کیف پول دیسنت (Decent Go Wallet)

در این مقاله کوین ایران قصد دارد نحوه ی ساخت والت Decent را به شما آموزش دهد. لازم به ذکر است که کیف پول های آنلاین در معرض خطرات دنیای متصل به شبکه جهانی وب از جمله حملات هکری و فیشینگ می باشند.

مراحل ساخت والت Decent

چطور یک کیف پول برای ارز رمزنگاری شده DECENT بسازیم؟

  1. برای ساختن والت DECENT، ابتدا به وب سایت آن مراجعه کنید. اگر تا کنون در این وب سایت ثبت نام نکرده اید، در قسمت Sign up ایمیل و پسوورد مورد نظرتان را وارد کنید. لازم به ذکر است که گذرواژه شما باید دارای حداقل 8 کاراکتر و نیز شامل حروف بزرگ، حروف کوچک، اعداد و یا علائم باشد. در صورتی که پیش از این ثبت نام کرده اید، در قسمت Log in مشخصات خود را وارد کنید و وارد سایت شوید.

چطور یک کیف پول برای ارز رمزنگاری شده DECENT بسازیم؟

  1. پس از آن که در قسمت Sign up ایمیل و پسووردتان وارد شود، یک تاییدیه به ایمیل شما فرستاده می شود. به ایمیل خود بروید و آن را تایید کنید. سپس به وب سایت دیسنت بازگردید و وارد حساب کاربری خود شوید.

چطور یک کیف پول برای ارز رمزنگاری شده DECENT بسازیم؟

  1. زمانی که وارد حساب کاربری خود شدید، به قسمت Wallet رفته و اطلاعات مربوط به کیف پول خود را در این قسمت مشاهده کنید.

چطور یک کیف پول برای ارز رمزنگاری شده DECENT بسازیم؟

آدرس والت شما به دو صورت Email  و Encrypted alternate در این محل قابل مشاهده می باشد. آن ها را کپی کرده و در جایی مطمئن ذخیره نمایید. تراکنش های مربوط به حساب DECENT شما نیز در قسمت Transfer Dct قابل ملاحظه است. هزینه ی مربوط به هر تراکنش نیز 0.005 دیسنت خواهد بود.

 

سایر مطالب مرتبط با کیف های پول را در این قسمت مشاهده نمایید. با توجه به اینکه وب سایت کوین ایران در حال تغییرات پایه ای است، در صورت بروز مشکل شکیبا باشید و در صورت عدم رفع آن، از طریق شبکه های اجتماعی (تلگرام، اینستاگرام و توییتر) با ما تماس بگیرید.