ایستگاه خبرآخرین اخبار ارزهای دیجیتال

چند آدرس اتریوم (ETH) در شبکه فعالیت واقعی دارند؟

جک گورمن با استفاده از داشبورد Dune Analytics آدرس کیف پول‌های جدید اتریوم (ETH) را که در ۱۲ ماه گذشته فعال شده‌اند، ردیابی کرد.

در سال گذشته، ۲۷ میلیون کیف پول جدید بر روی اتریوم (ETH) فعال شده است، در ۱۲ ماه گذشته، بیش از ۲۶.۶۹ میلیون کیف پول ایجاد شده است. به این ترتیب، هر ۳۰ روز، بیش از ۲ میلیون آدرس جدید اتریوم (ETH) شروع به نمایش فعالیت در شبکه کردند. این محاسبات را جک گورمن، متخصص اطلاعات در Variant Fund، تیم VC از حامیان اولیه یونی‌سواپ (UNI)، پالگیان (MATIC)، آپتوس (APT)، ورلدکوین (WDC) و مترلبز، انجام داد.

آمار آدرس‌های اتریوم در سال گذشته نشان می‌دهد آدرس‌های فعال ماهانه از ۴.۵ تا ۷ میلیون در اتریوم در تغییر بوده است. در سال گذشته بیش از ۲۶.۶۹ میلیون کیف پول ایجاد شد که به طور میانگین حدود ۲ میلیون کیف پول جدید در ماه بود.

—جک گورمن (@jphackworth42) 28 جولای ۲۰۲۳

با این حال، تنها ۴.۵-۷ میلیون آدرس اتریوم (ETH) در ماه حداقل یک تراکنش معتبر انجام داده‌اند. به گفته تحلیلگران، بیش از ۷۰ درصد کیف پول‌ها پس از ۳۰ روز فعالیت حذف می‌شوند. سه آدرس از پنج آدرس اتریوم (ETH) در شبکه تنها یک تراکنش را انجام دادند. از سوی دیگر، ۴۰۰۰۰۰ کیف پول فعالیت قابل توجهی از خود نشان می‌دهند زیرا بیش از ۱۰۰ تراکنش را در ۱۲ ماه گذشته معتبر انجام داده‌اند.

این اطلاعات مبنی بر کیف پول‌ها با فعالیت کم (۶۶ درصد از آدرس‌های تراکنش فعال فقط برای یک روز فعال بودند، در حالی که ۹۵.۵ درصد برای کمتر از ۱۰ روز متمایز در سال گذشته فعال بودند) احتمالاً باید به هیجانات در مورد ایردراپ‌های قبلی نسبت داده شود.

شکارچیان ایردراپ توانستند حسابهای خود را برای ۱۲ ایردراپ توکن و NFT واجد شرایط کنند. تنها ۱.۹ میلیون کیف پول فعالیت پایداری را نشان می‌دهند، با این حال، برای بهینه‌سازی استراتژی‌های خود، «شکارچیان ایردراپ» صدها حساب اتریوم (ETH) با حداقل فعالیت ایجاد می‌کنند. سوءاستفاده‌کنندگان از نرم‌افزارهای پیچیده برای دریافت ایردراپ‌ها استفاده می‌کنند.

در طول ایردراپ ARB، پرهیجان‌ترین کمپین سال گذشته، هزاران حساب توسط دستکاری‌کنندگان کنترل می‌شد. بیش از ۲۴۰۰ کیف پول هک شد. هنگامی که هیاهوی مرتبط با این ایردراپ متوقف شد، فعالیت در اتریوم (ETH) افت چشمگیری داشت.

در این گزارش آمده است که مجموع کیف پول‌هایی که در سال گذشته بیش از ۱۰ روز فعال بوده‌اند، حدود ۱.۹ میلیون است.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف پول‌های اتریوم در سال گذشته

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=64978
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x