ایستگاه خبر

سود کلان سرمایه‌گذاری اولیه در اتریوم۲.۰

سرمایه‌گذاری اولیه در اتریوم۲.۰ کمتر از یک هفته است که فعال شده و تاکنون جذب نسبتاً آهسته‌‌ای داشته است، اما می‌تواند پاداش‌‌های زیادی برای شرکت‌کنندگان اولیه‌اش داشته باشد.

با حضور بیش از ۵۰،۰۰۰ ETH در شش روز از زمان شروع قرارداد رسمی سپرده‌گذاری، جذب نسبتاً کند و محدود به طرفداران سرسخت اتریوم، از جمله خود ویتالیک که ۳۲۰۰ ETH را به این قرارداد سپرده و تعداد انگشت شماری از نهنگ‌ها، است.

مبلغی که تاکنون انباشته شده ۹.۶٪ از میزان کل را نشان می‌دهد، بنابراین برای رسیدن به آستانه ۵۲۴،۲۸۸ که باید یک هفته قبل از شروع فعالیت Beacon Chain واریز شود، هنوز مسیری طولانی در پیش است.

این پیشفرض وجود دارد که تاریخ راه‌اندازی شبکه اصلی ETH 2.0 در ۱ دسامبر کمی خوش‌بینانه بود زیرا تا زمانی که ۱۶۳۸۴ اعتبارسنج کامل وجود نداشته باشد، این اتفاق نمی‌‌افتد. در این مدت درآمد از اتریوم می‌تواند در DeFi به دست بیاید بنابراین فقط نهنگ‌ها توانایی راه‌‌اندازی زودهنگام را دارند.

|| بیشتر بخوانید : چه ارتباطی بین قراردادهای هوشمند و اتریوم وجود دارد؟ ||

فقط حدود ۱۰٪ از اتریوم مورد نیاز تاکنون واریز شده است، بنابراین اگرچه ممکن است به نظر برسد که Beacon Chain اتریوم۲.۰ (فاز ۰) ممکن است از اول دسامبر راه‌اندازی نشود، خلاف این احتمال هم همچنان وجود دارد.

– عمر بام (Crypt0) (@ crypt0snews) 9 نوامبر ۲۰۲۰

سخت‌افزار و الزامات فنی برای اجرای یک گره به احتمال زیاد اکثر دارندگان اتریوم را که منتظر مانده‌‌اند تا Beacon Chain کار کند و شروع به کار کردن زنجیره را راحت‌تر کند، منصرف می‌کند.

پاداش‌های زیاد برای سرمایه‌گذاری اولیه در اتریوم۲.۰
کسانی که ابتدا استیک می‌کنند، بیشترین پاداش را می‌گیرند، زیرا با افزایش مقدار استیک، سود با گذشت زمان کاهش می‌یابد.

آدام کوکران از شرکت Cinneamhain Ventures با بیان اینکه مردم به طور کامل مدل درآمدی اتریوم۲.۰ را درک نمی‌کنند، در حساب توئیتری خود نوشته است:

من فکر نمی‌کنم مردم کاملاً نکات مثبت بازی ETH2.0 را درک کنند

در حداقل ETH ذخیره شده، تقریباً ۳۶٪ ~ APY دریافت می‌کنید.

در ۱M ETH 18٪ ~ APY.

با ۲.۵M 10.2٪ APY.

با توجه به جذب کند، فعالان زودرس می‌توانند سود عظیمی ببرند

– Adam Cochran (@ AdamScochran) 9 نوامبر ۲۰۲۰

هنگامی که بلاکچین جدید با حداقل ۵۲۴k ETH فعال شد، او تخمین می‌زند که درآمد می‌تواند به ۳۶٪ APY برسد، اگرچه Launchpad اتریوم۲.۰ عملکرد را ۲۱.۶٪ گزارش می‌کند که هنوز هم بیشتر از پروتکل DeFi در حال حاضر است.

با یک میلیون ETH انباشته، سود به حدود ۱۶٪ کاهش می‌یابد، در حالی که ۱۰ میلیون ETH در شبکه باشد، سود به ۴.۹٪ کاهش می‌یابد. این سودها هنوز هم نسبت به برخی از پیشنهادات DeFi مانند Yearn Finance’s yETH vault که ۱.۳٪ با هزینه برداشت ۰.۳٪ ارائه می‌دهد، بسیار بهتر است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41929
دکمه بازگشت به بالا