ایستگاه خبر

هدف‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری برای اولین صندوق بیت‌کوین هنگ‌گنگ

Arrano Capital، بازوی اصلی شرکت Venture Smart Asia، اعلام کرد که برای راه‌اندازی یک صندوق رمزارز، مقررات نظارتی هنگ‌کنگ را رعایت کرده‌اند. Venture Smart Asia  اولین صندوق کریپتوی مورد تأیید هنگ‌کنگ را با هدف ۱۰۰ میلیون دلار در سال اول آغاز کرده است.

طبق گزارشی در تاریخ ۲۰ آوریل بلومبرگ، Arrano Capital، بازوی اصلی شرکت Venture Smart Asia، حضور صندوق جدید بیت‌کوین (BTC) در هنگ‌کنگ را اعلام کرد. این بنگاه سرمایه‌گذاری گزارش داد که شرایط و پیش‌شرط‌های لازم را برای اخذ مجوز کمسیون بورس و اوراق بهادار محلی (SFC) دارد.

سرمایه‌های رمزارزی به ندرت در هنگ کنگ تأیید می‌شوند

از آنجایی که SFC اعلام کرد قانون‌گذاری مبادلات کریپتو را رسماً‌ آغاز خواهد کرد، این کمیسیون مصوبات کمی صادر کرده است. شرکت خدمات مالی Blockchain Diginex از نخستین کسانی بود که در ژوئن سال ۲۰۱۹ مجوز تنظیم دارایی‌های دیجیتال را دریافت کرد.

با این حال، برنامه Venture Smart Asia آن را به اولین صندوق رسمی کریپتو در منطقه ویژه اقتصادی تبدیل کرده است و برای سرمایه‌گذاران میان‌رده دریچه‌یی به سمت بیت‌کوین می‌گشاید. بنگاه‌های اقتصادی دیگری که تمام معیارهای SFC را رعایت نکرده‌اند ، فقط می‌توانند به سرمایه‌گذاران حرفه‌ای خدمات ارائه بدهند.

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=38322
دکمه بازگشت به بالا