ایستگاه خبر

نیمی از نسل جدید ترجیح می‌دهند بخشی از حقوق خود را به‌صورت رمز ارز دریافت کنند

نظرسنجی جهانی شرکت مشاوره‌ی مالی DeVere Group حاکی از آن است که ۳۶ درصد از نسل معاصر و بیش از ۵۱ درصد از نسل زد (Generation Z) ترجیح می‌دهند تا نیمی از حقوق خود را به‌صورت رمز ارز دریافت نمایند.

رمز ارز پول آینده‌ی نوجوانان است

صنعت رمزنگاری که از دیدگاه بسیاری از کارشناسان یک انقلاب مالی و پیشرفت بزرگ فناوری محسوب می‌گردد، در بین افراد زیر ۴۰ سال از محبوبیت بالایی برخوردار است. بنابراین دور از تصور نیست که بیش از یک‌سوم متولدین بین سال‌های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۶ و ۵۱ درصد از افرادی که بین سال‌های ۱۹۹۷ و ۲۰۱۲ به‌دنیا آمده‌اند، مایلند تا نیمی از حقوق خود را به‌شکل بیت‌کوین یا دیگر دارایی‌های دیجیتال دریافت کنند.

Nigel Green، بنیان‌گذار و مدیرعامل DeVere Group، علاقه‌ی نوجوانان به رمزنگاری را مرتبط با پیشرفت سریع فناوری در دوره‌ی کودکی آنان دانست. این نسل که طی سال‌های اولیه‌ی زندگی شاهد رشد عظیم نوآوری بوده‌اند، قادرند تا توانایی بالقوه‌ی دارایی‌های دیجیتال را به‌خوبی درک نمایند.

وی اظهار داشت که این نسل حامی یک شبکه‌ی پرداختی و رمز ارزهای غیرمتمرکز خودمختار بوده و علاقه‌ای به سیستم‌های سنتی مالی تحت کنترل موسسات و دولت‌ها ندارند.

این نظرسنجی همچنین مشخص کرد که ۴۷ درصد از میلیونرهای این نسل حداقل یک چهارم دارایی خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص داده و ۳۰ درصد نیز نیمی از ثروت خود را در بازار تزریق نموده‌اند.

علاقه‌ی گروه‌های سنی مختلف به رمز ارزها

نتایج یک نظرسنجی مستقل بازگو کننده‌ی آن است که سرمایه‌گذاران نسل جدید پیشروی پذیرش کریپتو هستند، زیرا ۱۲ درصد از آنان بخشی از ثروت خود را به‌ این کلاس از دارایی‌ها تبدیل کرده‌اند. در رتبه‌ی دوم و سوم نسل‌های Xennials و نسل X قرار داشته که به‌ترتیب ۹.۲ و ۶.۳ درصد از ثروت خود را به کریپتو بدل نموده‌اند.

حدود ۶۰ درصد تمام افراد این سه نسل بیت‌کوین را به‌عنوان مطلوب‌ترین دارایی برای سرمایه‌گذاری اعلام کردند. دارای بعدی موردنظر نسل جدید و X اتریوم است، اما نسل Xennials بعد از بیت‌کوین به بیت‌کوین کش و دوج‌کوین علاقه نشان دادند.

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال سولانا چیست؟ معرفی و بررسی آینده پروژه سولانا

Source

https://coiniran.com/?p=48338
دکمه بازگشت به بالا