ایستگاه خبر

PayPal خدمات رمز ارز خود را توسعه می‌دهد

مدیرعامل پی‌پال، دن شولمن، دیروز در جریان تماس درباره سرمایه‌گذاران سه‌ماهه‌ی دوم 2021 این شرکت گفت: مشتریان PayPal به زودی از طریق این بستر پرداخت جهانی به طیف وسیعی از خدمات رمز ارز دسترسی خواهند داشت.

شولمن با توصیف این طرح با عنوان «کد کامل»، گفت: «کیف پول پی‌پال طی چند ماه آینده به‌طور کامل برای مشتریان در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. ویژگی‌های جدید شامل پس‌انداز با سود بالا، دسترسی زودهنگام به وجوه سپرده مستقیم و الگوریت‌های پیام‌رسان خواهد بود و توسط AI پیشرفته و سایر قابلیت‌های یادگیری ماشینی هدایت می‌شود.»
پس از آنکه ونمو (Venmo) متعلق به پی‌پال در آوریل خدمات رمز ارز را در سیستم‌عامل خود راه‌اندازی کرد، این شرکت 58 میلیارد دلار آمریکا در کل حجم پرداخت را برای سه ماه در 76 میلیون حساب فعال گزارش کرد. پی‌پال خود 400 میلیون کاربر فعال را در طی این سه ماه با کل پرداخت 311 میلیارد دلار آمریکا گزارش کرده است.
پی‌پال اخیراً محدودیت خرید رمز ارز خود را برای مشتریان در ایالات متحده به 100000 دلار در هفته افزایش داده است تا در هنگام استفاده از رمز ارزها آن‌ها به مشتریانش انتخاب و انعطاف‌پذیری بیشتری ارائه دهد.
به دنبال اعلام قبلی پی‌پال مبنی بر امکان انتقال وجوه کریپتو به کیف پول شخص ثالث، خوزه فرناندس دا پونته، معاون مدیرعامل این شرکت، گفت وی سیستم‌عامل‌های پرداخت را راهی طبیعی برای توزیع ارزهای دیجیتال بانک مرکزی در آینده می‌داند . وی همچنین معتقد بود – علیرغم همه هزینه‌هایی که PayPal تحمیل می‌کند و مورد انتقاد برخی از کاربران است- سیستم‌عامل‌های پرداخت خصوصی می‌توانند به توزیع بسته‌های حمایتی دولت، که به یک نگرانی بزرگ در اوج بیماری همه‌گیر Covid-19 تبدیل شده بود، کمک کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف پول‌های بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا