ایستگاه خبر

Grayscale قصد دارد ۲۳ آلتکوین را وارد لیست خود کند.

امروز مرکز سرمایه گذاری grayscale لیستی از توکن‌های آینده دار و پربازده منتشر کرد که این لیست تحت عنوان موارد جدید برای سرمایه‌گذاری در قالب ۲۳ توکن منتشر شده است.

Grayscale می‌خواهد به یک Coinbase دیگر تبدیل شود

این مرکز به تازگی بخشی جدید مختص رمزارز را معرفی کرده و برای آن‌ها طبقه‌بندی جدیدی را ارائه داده است.

آن‌ها با همکاری شرکت‌های معتمد خود اقدام به راه‌اندازی بخشی شامل ۳۷ رمز ارز مختلف کرده‌اند. در گزارشی که امروز منتشر شد از این ۳۷ رمزارز، توصیه شده است که توجه افراد بر روی ۲۳ مورد آن باشد.

هفت مورد بر بستر شبکه غیرمتمرکز اتریوم بوده که شامل Aave (AAVE)، یونی‌سواپ (UNI)، کامپوند (COMP)، MakerDAO (MKR)، سوشی‌سواپ (SUSHI)، Synthetic Network (SNX) و Yearn Finance (YFI) است.

پیشنهاد مطالعه: آموزش کار با صرافی یونی سواپ (Uniswap) + ویدیو

همچنین این مرکز رقبای اتریوم را نیز در این لیست آورده که شامل کاردانو (ADA)، پولکادات (DOT)، EOS، Cosmos (ATOM) و تزوس (XTZ) است.

ارزهای دیگر این لیست

Grayscale همچنین رمزارزهایی با ارزش بازار کم را نیز در این لیست آورده که در رتبه‌بندی زیر ۱۰۰ و یا به معنای دیگر ارزش بازار آن‌ها در مجموع زیر ۵۰۰ میلیون دلار بوده است.

از ارزهای این گونه می‌توان به Reserve Rights (RSR)، Numeraire (NMR)، و Livepeer (LPT) اشاره کرد.

مدیر این اداره Michael Sonnenshein گفته است که Grayscale ممکن است همه‌ی این دارایی‌ها را به لیست پیشنهادات اصلی خود برای سرمایه‌گذاری اضافه نکند.

نقش این مرکز در بازار رمزارز یادآور نقش Coinbase در موج گاوی قبلی است

این صرافی آمریکایی درباره ثبت کردن ارزها در لیست خود به شدت سختگیر بود. اما به واسطه‌ی اعلامی که برای لیست بندی جدید توسط Coinbase صورت گرفته، امیدها را افزایش داده که ممکن است تعداد ارزهای قابل معامله بیشتر شده و خطرات تنظیم کردن از سوی این صرافی نیز کمتر شود.

شرکت‌های معتمد Grayscale اکنون تاثیری مشابه‌ ولی کم‌اثر بر روی بازار دارند، زیرا ارزهای نام برده تنها توسط سرمایه‌گذاران مورد تایید، در پلتفرم‌ آن‌ها قابل خرید و فروش است.

source

https://coiniran.com/?p=44107
دکمه بازگشت به بالا