ایستگاه خبر

پنج صندوق جدید دیگر برای سرمایه‌گذاری در گری‌اسکیل

شرکت مدیریت دارایی کریپتوی گری‌اسکیل (Grayscale) پنج صندوق سرمایه‌گذاری جدید را به مجموعه‌ی محصولاتی که ارائه می‌دهد اضافه کرده است.

بر اساس توئیتی که مدیر عامل شرکت گری‌اسکیل، مایکل سوننشین (Michael Sonnenshein)، در حساب خود منتشر کرده محصولات جدیدی که این شرکت ارائه می‌دهد، عبارت‌اند از: توکن بت (BAT)، چین لینک (LINK)، دسنترالند (MANA)، فایل ‌کوین (FIL)، و لیوپیر (LPT).

گری‌اسکیل این صندوق‌های جدید را در حالی به محصولات خود اضافه کرده است که تقریباً دو ماه پیش، این شرکت شش صندوق دیگر را که به توکن‌های چین لینک (LINK) و تزوس (XTZ) وابسته بودند ثبت کرده بود. مدیر عامل این شرکت همان زمان در مصاحبه‌ای با خبرگزاری The Block گفته بود:

«گری‌اسکیل همیشه به دنبال فرصت‌ برای ارائه‌ی محصولاتی است که پاسخگوی خواسته‌های سرمایه‌گذاران باشد. گاهی اوقات، خدمات رزرو را انجام می‌دهیم، اگرچه این تشکیل پرونده‌ها به این معنی نیست که ما محصولی را به بازار عرضه می‌کنیم. گری‌اسکیل اگر بخواهد محصول جدیدی را در دسترس سرمایه‌گذاران قرار بدهد قطعاَ اطلاع‌رسانی خواهد کرد.»

گری‌اسکیل بزرگترین شرکت مدیر دارایی‌های رمز ارز در جهان است و سرمایه‌ی تحت مدیریت این شرکت به بیش از ۴۲.۹ میلیارد دلار می‌رسد.

 

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=44725
دکمه بازگشت به بالا