ایستگاه خبر

نقش کلیدی Grayscale در نوسانات قیمت بیت کوین

طبق گزارش بلومبرگ، تحلیلگران شرکت جهانی بانکداری JP مورگان موردی را کشف کرده‌اند که می‌تواند احتمال نوسانات قیمت بیت کوین در بازار را افزایش دهد.

از نظر جی‌پی مورگان Grayscale بازیگر اصلی بازار BTC است
بلومبرگ نوشته است طبق ارزیابی JP Morgan، موفقیت Grayscale و به ویژه محصول مبتنی بر بیت کوین آن چیزی است که اکنون مانع اصلاح بیت کوین می‌شود.

از ۱۹ دسامبر، دارایی تحت مدیریت Grayscale به ارزش هنگفت ۱۵.۵ میلیارد دلار رسیده است. این اتفاق در حالی رخ داده است که بیت کوین به بیش از ۲۳،۰۰۰ دلار افزایش یافته و پس از آن اندکی با کاهش روبرو شد و در حال حاضر در همان محدوده معامله می‌شود.

Nikolaos Panigirtzoglou از JP Morgan در پایان هفته گذشته نوشت: ورود وجه نقد از سرمایه‌گذاران با نرخ تقریبی ۱ میلیارد دلار در ماه در حال انجام است.

|| بیشتر بخوانید:‌تردید های بانک آمریکایی JP Morgan در رابطه با آینده بیت کوین||

«Grayscale عامل بازدارنده کاهش قیمت بیت کوین»
تحلیلگر این بانک بزرگ، که پیش از این پیش‌بینی خود را در مورد احتمال تبدیل بیت کوین به طلای دیجیتال در آینده به اشتراک گذاشته بود، این بار نوشته است که مشتریان بودجه کافی را به Grayscale Bitcoin Trust در بازار اختصاص داده‌اند تا قیمت را در سطح فعلی حفظ کنند.

با این حال، این تحلیلگر همچنین اشاره کرد که کاهش سرعت این ورودی‌ها به Grayscale ممکن است منجر به نوسانات قیمت بیت کوین شود و تصحیحی در مقیاس بزرگ، مشابه تصحیح در نیمه دوم سال گذشته ایجاد کند.

در آن زمان، در ماه ژوئن، بیت کوین پس از رسیدن به اوج قیمت شروع به کاهش ۴۴ درصدی کرد و در پایان سال ۲۰۱۹ به ۷۱۵۸ دلار رسید.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42701
دکمه بازگشت به بالا