ایستگاه خبر

گری‌اسکیل و ۱۳ محصول سرمایه‌گذاری دیگر، سولانا و پلی‌گان در راه‌اند

گری‌اسکیل (Grayscale) شرکت مدیریت دارایی رمز ارزها روز پنجشنبه اعلام کرد که در حال بررسی ۱۳ محصول سرمایه‌گذاری دیگر از جمله محصولات مرتبط با سولانا (SOL) و پلی‌گان (شبکه متیک سابق) (MATIC) است.

۱۱ محصول دیگر در نظر گرفته شده به این توکن‌ها مرتبط‌اند: ۱ اینچ (۱ اینچ)، Bancor (BNT) ،Curve (CRV) ،Internet Computer (ICP)، کاوا (KAVA)، Kyber Network (KNC) ،Loopring (LRC) ،NEAR (NEAR) ،Ren (REN) ،Universal Market Access (UMA) و 0x (ZRX).

پیش از فهرست کردن اخیر، گری‌اسکیل در ماه فوریه گفته بود در حال بررسی ۲۳ محصول جدید است، از جمله محصولات مرتبط با یونی‌سوآپ (UNI)، چِین لینک (LINK) و پولکادات (DOT). از این ۲۳ محصول، گری‌اسکیل پنج محصول را که LINK هم در میان آن‌هاست راه‌اندازی کرده است.

گرچه گری‌اسکیل در حال بررسی ۳۱ محصول جدید است، به این معنی نیست که همه این محصولات را به بازار عرضه خواهد کرد. مدیر دارایی گفت: روند ایجاد یک محصول سرمایه‌گذاری پیچیده و چندوجهی است.

گری‌اسکیل گفت: «این موضوع به بررسی و توجه قابل توجهی نیاز دارد و تحت کنترل‌های داخلی قابل ملاحظه‌ای از جمله ترتیبات کافی برای نگهداری و ملاحظات نظارتی است.»

گری‌اسکیل بزرگترین شرکت مدیریت دارایی رمز ارزها در جهان است که بیش از ۳۴ میلیارد دلار دارایی مشتریانش را مدیریت می‌کند. با این حال، صندوق بیت کوین گری‌اسکیل (GBTC) دارای بیش از ۲۵ میلیارد دلار سهم از کل دارایی‌های این شرکت است.

طی چهار ماه گذشته، GBTC معاملات خود را با تخفیف ارائه می‌کرد، یعنی قیمت بازار سهام GBTC کمتر از ارزش خالص دارایی آن یا NAV است. تخفیف GBTC فعلی حدود -۱۴ درصد است.
طبق گزارش اخیر The Block، فاکتورهای مختلفی از جمله شامل رقابت جدید و فشار فروش از طرف مشتریان فعلی در این تخفیف‌ها اثرگذار است.

 

پیشنهاد مطالعه: تفاوت بین رمزارز، ارز دیجیتال، توکن و آلتکوین در چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=46131
دکمه بازگشت به بالا