ایستگاه خبر

بیت‌کوین محبوب‌تر از همیشه! امکان پرداخت با بیت‌کوین در بیش از صدهزار فروشگاه و پایانه

شرکت بزرگ مدیریت سرمایه‌های دیجیتال Grayscale اعلام کرده است که بیش از ۱۰۰ هزار موسسه مختلف در دنیا بیت‌کوین را برای پرداخت‌های نقدی خود قبول می‌کنند.

به گزارش وب‌سایت خبری use the bitcoin، این شرکت مدیریت دارایی دیجیتال که بیش از ۲.۶ میلیارد دلار سرمایه دارد، معتقد است نرخ پذیرش بیت‌کوین در دنیا رو به افزایش است و درحالی‌که بیت‌کوین هنوز در ابتدای مسیر مقبولیت جهانی است، به‌عنوان ذخیره ارزش کاملا مورد پذیرش بازارهای مالی قرارگرفته است.

کارشناسان این شرکت همچنین معتقدند که برای اکثر کشورهای دنیا بیت‌کوین می‌تواند به‌عنوان طلای دیجیتال عمل کند و یا یک سیستم پرداخت اینترنتی باشد، اما برای کشورهایی با تورم‌های بالا می‌تواند به‌عنوان ارز اصلی عمل کند؛ مانند ونزوئلا که از یک ابر تورم اقتصادی برای بولیوار رنج می‌برد.

شایان‌ذکر است مدیر اجرایی این شرکت Anthony Pompliano معتقد است که مزیت‌های تملک بیت‌کوین از معایب آن بیشتر است و این رمز ارز به خوبی توانسته جایگاه جهانی برای خود کسب کند.

گفتنی است که هم‌اکنون بیش از ۷ میلیون کاربر فعال در شبکه بیت‌کوین وجود دارد که از بیش‌از ۶۰۰ هزار آدرس فعال در شبکه استفاده می‌کنند.

Source

https://coiniran.com/?p=31590
دکمه بازگشت به بالا