ایستگاه خبر

مدیرعامل Grayscale می‌گوید که دید او به نسبت بیت کوین صعودی است!!

مایکل سوننشاین (Michael Sonnenshein)، مدیرعامل Grayscale، امروز به CNBC گفت که شرکت او شاهد جریان ورودی شش برابری به نسبت سال گذشته است که منشا این جریان تعدادی از بزرگترین سرمایه‌گذاران موسساتی است. مدیرعامل Grayscale ابراز داشت که این جریان‌ها احتمالا شش برابر جریان‌های سال گذشته باشند و او در ادامه افزود که سرمایه‌گذارانی که این بار وارد شده‌اند، از بزرگترین سرمایه‌گذاران جهان هستند. او همچنین اظهار داشت که بازه زمانی برای این تخصیص سرمایه‌ها از میان‌مدت تا طولانی‌مدت است.

از ابتدای ماه نوامبر تا کنون، صندوق بیت کوین Grayscale که GBTC نام دارد، حدود ۵ میلیارد دلار رشد کرده است. در سه ماه چهارم سال ۲۰۲۰، این صندوق ۱۱۵۲۳۶ بیت کوین را در آخرین هفته از افت بیت کوین اضافه کرد. این صندوق در حال حاضر حداقل ۱۲ میلیارد بیت کوین را برای مشتریان خود مدیریت می‌کند.

سهام شرکت Grayscale توسط کمسیون بورس ایالات متحده ثبت شده‌ است و این شرایط خاصی را به نسبت این سرمایه‌گذاری ایجاد می‌کند. سرمایه‌گذاران می‌توانند سهام خریداری شده را مشمول طرح ۴۰۱(K) قرار دهند و از این طریق از مزایای مالیاتی بهره‌مند شوند. شایان ذکر است که سرمایه‌گذاران برای شش ماه نخواهند توانست که این سهام را در بازار بفروشند.

بسیاری از موسسات اهداف و مقاصدی دارند که سرمایه‌گذاری آنها را به سمت ترید آربیتراژ می‌برد. در نتیجه، صندوق بیت کوینی شرکت Grayscale یکی از این گزینه‌ها خواهد بود. با این وجود، سرمایه‌گذاری‌های بزرگی که نزدیک بالاترین قیمت بیت کوین صورت گرفته است، نشان از این دارد که انتظارات به نسبت بیت کوین صعودی است. شرکت Grayscale  حدود ۵۷۰۰۰۰ بیت کوین را در حال حاضر نگه داشته است که این در حدود ۳ درصد از عرضه در حال گردش این رمز ارز است. نظر شما چیست؟ آیا دیدگاه شما نیز مانند دیدگاه مدیرعامل Grayscale است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42649
دکمه بازگشت به بالا