ایستگاه خبر

گری‌اسکیل ۱۷۴هزار LTC به صندوق لایت‌کوین خود اضافه کرد

گری‌اسکیل (Grayscale) شرکت مدیریت دارایی رمز ارز مستقر در نیویورک طی یک ماه گذشته بیش از ۱۷۴،۰۰۰ لایت‌کوین (Litecoin) خریداری کرده است. این میزان لایت‌کوین معادل ۸۰٪ از کل LTC استخراج شده در ماه فوریه است.

از امروز، صندوق لایت‌کوین گری‌اسکیل Grayscale 244.5 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) در اختیار دارد. به این ترتیب، صندوق لایت‌کوین گری‌اسکیل بعد از صندوق بیت کوین با ۳۱.۲ میلیارد دلار و صندوق اتریوم با ۴.۷ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، سومین صندوق بزرگ این شرکت است.

مزایای سرمایه گذاری در گری‌اسکیل

گری‌اسکیل یک شرکت سرمایه‌گذاری تنظیم شده است که سهام خود را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت می‌کند. این شرکت چندین صندوق رمز ارز را اداره می‌کند که اولین ابزار سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال بودند که تأیید SEC را دریافت کردند.

این صندوق‌ها به سرمایه‌گذاران معتبر، معمولاً مؤسسات و اشخاصی که ثروت خالص بالا دارند، اجازه می‌دهد از طریق خرید و فروش سهام معامله‌شده عمومی خود، در رمز ارزها سرمایه‌گذاری کنند.

سرمایه‌گذاران این سهام را در OTCQX، که یک بازار فرابورس است، معامله می‌کنند. این بدان معنی است که آن‌ها نیازی به ثبت نام در SEC ندارند.

پیشنهاد مطالعه: زندگی نامه چارلی لی (Charlie Lee) خالق لایت کوین (Litecoin)

خرید سهام در صندوق‌های گری‌اسکیل در مقابل خرید مستقیم رمز ارزها سود بیشتری دارد زیرا امکان مواجهه بدون دردسر با آن‌ها را، به خصوص در مورد ذخیره‌سازی امن و نگهداری دارایی‌های کریپتو، فراهم می‌کند.

سرمایه‌گذاری در صندوق لایت‌کوین گری‌اسکیل هزینه دارد!

گری‌اسکیل بسته به نوع صندوق، هزینه‌ی سالانه‌ای بین ۲ تا ۳ درصد دریافت می‌کند. این هزینه برای صندوق لایت‌کوین برای هر سال  ۲.۵ درصد است

همچنین مسئله‌ی پریمیوم نیز وجود دارد که به تفاوت میان ارزش سهام دارایی در مقابل قیمت بازار دارایی اشاره دارد. ارزش فعلی لایت‌کوین برای هر سهم گری‌اسکیل ۰.۰۹۲۷۶۷۷۶، و قیمت فعلی لایت‌ کوین ۱۷۵ دلار است. به این معنی، هر سهم صندوق لایت‌کوین گری‌اسکیل (LTCN) معادل ۱۵.۷۵ دلار لایت‌کوین است. اما قیمت صندوق لایت‌کوین گری‌اسکیل ۳۱۹ دلار است.

این رقم در مقابل سرمایه‌گذاری مستقیم نشان‌دهنده‌ی پریمیومی بیش از ۱۹۰۰٪ برابر است.

با این وجود، اخبار مربوط به خرید مقادیر قابل توجهی لایت‌کوین. توسط گری‌اسکیل نشان می‌دهد که این موضوع سرمایه‌گذاران سازمانی را متوقف نمی‌کند. واکنش‌ها نسبت به خریدهای گری‌اسکیل و امکان لیست احتمالی باعث روندی صعودی برای این شرکت شده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=44263
دکمه بازگشت به بالا