ایستگاه خبر

Coinbase به توافق سرمایه گذاری ۵ میلیون دلاری گراف پیوست

گراف، شرکتی که به برنامه‌های غیرمتمرکز کمک می‌کند تا با داده‌های بلاکچین تعامل کنند، امروز اعلام کرد مبلغ ۵ میلیون دلار از فروش توکن جمع‌آوری کرده است.

گروه‌های Coinbase Ventures ،Framework Ventures ،ParaFi Capital و Digital Digital از جمله شرکت‌کنندگان در فروش توکن‌های شرکت سان فرانسیسکو بودند. این شرکت پیش از این ۲.۵ میلیون دلار به رهبری Multicoin Capital جمع آوری کرده بود.

گراف در وب سایت خود نوشت: برنامه‌های غیرمتمرکز (dapp ها) به پرسش‌هایی نیاز دارند، مانند: «چه کسی مالک زمین‌ها در دنیای واقعیت مجازی من است؟». پروتکل آن اطمینان حاصل می‌کند که پرسش‌هایی از این دست به روشی امن و مطمئن به برنامه‌های غیرمتمرکز می‌رسند.

بنیان گذار گراف در بیانیه‌ای گفت: «تیم ما زمان زیادی را برای ساختن سرورهای نمایه‌سازی اختصاصی و کار با خود سرورها صرف مرده است.» گراف تمامی زیرساخت‌های پیچیده بک‌اند را کنترل می‌کند.

وی گفت: «گراف یک پروتکل نمایه‌سازی را ایجاد کرده است که به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد برنامه های زیبایی را بدون سرورهای در حال اجرا ایجاد کنند.»

از زمان راه اندازی در سال ۲۰۱۸، گراف اکنون چندین اپلیکیشن زیرمجموعه دارد، از جمله Synthetix ،Uniswap و Aragon. ادعای پردازش ۵۰ میلیون پرسشنامه در روز و بیش از ۷۵۰ میلیون در ماه مه، افزایش ۴۵ درصدی نسبت به ماه قبل دارد.

میشل اندرسون، همبنیانگذار Framework Ventures، یکی از سرمایه‌گذاران فروش توکن‌های گراف، در بیانیه‌ای گفت که اعتبار این شرکت با Chainlink و Ethereum برابری می‌کند.

گراف گفته است که این اواخر امسال به سمت یک شبکه غیرمتمرکز حرکت خواهد کرد. Coinbase ،Framework و ParaFi از جمله شرکت‌کنندگان در این پروتکل پردازش پرسشنامه‌های توزیع شده بودند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39814
دکمه بازگشت به بالا